راه اندازی خط تاکسی بانوان درشهر اراک

۲۰م آذر ،

راه اندازی خط تاکسی بانوان درشهر اراک

سرپرست تاکسیرانی شهرداری اراک از راه اندازی خط تاکسی بانوان برای رفاه حال هرچه بیشتر این قشر از جامعه خبر داد. غلامرضا لک در گفتگو با خبرنگار ما افزود: اقدامات لازم برای تجهیز تاکسیرانی به خط تاکسی بانوان در شهر اراک انجام شده و به زودی افتتاح می گردد.

به نقل از ایلنا، سرپرست تاکسیرانی شهرداری اراک از راه اندازی خط تاکسی بانوان برای رفاه حال هرچه بیشتر این قشر از جامعه خبر داد. غلامرضا لک در گفتگو با خبرنگار ما افزود: اقدامات لازم برای تجهیز تاکسیرانی به خط تاکسی بانوان در شهر اراک انجام شده و به زودی افتتاح می گردد.
به گزارش ایلنا وی با بیان اینکه تاکسیرانی سهم بسزایی در جابه جایی شهروندان برعهده دارد گفت: آموزش اخلاق حرفه ای به رانندگان درجهت ارتقاء سطح فرهنگی رانندگان امری ضروری است.وی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر دو هزار نفر راننده دراین کلاس ها شرکت کرده اند افزود: رانندگان پس از کسب آموزش های لازم گواهینامه پایان دوره دریافت نموده و مابقی رانندگان تاکسی نیز در حال فراگیری این دوره آموزشی می باشند. وی اظهار داشت: سازمان تاکسیرانی اراک از معدود سازمان های تاکسیرانی در سطح کشور می باشد که در راستای تحق اهداف و رسالت کار خود اقدام به آموزش رانندگان تاکسی در خصوص اخلاق حرفه ای، فرهنگ ماندگار و بهداشت فردی و پزشکی نموده است.

سه شنبه ۲۱ آذر   ۱۶:۳۴

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *