راه اندازی سرویس ویژه سالمندی با موضوع پوکی استخوان توسط همراه اول

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

سرویس ویژه سالمندی به شماره ۲۰۱۱۵ با موضوع پوکی استخوان توسط همراه اول راه اندازی شد.
 
به گزارش وبدا؛مدیرکل دفتر آموزش و ارتقای سلامت گفت: استفاده از ظرفیت تلفن همراه در راستای ارتقای سلامت جامعه، یکی از اولویت های این دفتر می باشد و در این راستا تفاهم نامه هایی با همراه اول و مجموعه های طرف قرارداد آن انجام شده است و راه اندازی خط ویژه ۲۰۱۱۵ از این جمله است.
 
دکتر محمدحسین تقدیسی گفت: شماره ۲۰۱۱۵ سرشماره اختصاصی ارزش افزوده  سلامت در همراه اول است و کاربران می توانند با ارسال عدد ۱۱۵ به ۲۰۱۱۵، از سرویس های مختلف سلامت آن اطلاع پیدا کرده و نسبت به انتخاب آن اقدام کنند.
 
وی افزود: آخرین سرویس راه اندازی شده در این سامانه، سرویس پوکی استخوان است که در سالمندان شایع است و پیشگیری از آن در همه سنین ضرورت دارد. لذا کاربران می توانند تا با انتخاب این سرویس، بصورت روزانه پیام هایی در رابطه با پیشگیری از این بیماری و حفظ سلامت خود دریافت دارند. لذا کاربران، با ارسال عدد ۱۰۲ به شماره ۲۰۱۱۵ می توانند در این سرویس روزانه عضو شوند.
 
دکتر تقدیسی ادامه داد: باید برای پیشگیری و آموزش مبانی سلامت هزینه کنیم. ما روزانه هزینه های بسیاری برای امور روزمره خود پرداخت می کنیم و اگر خانواده بصورت روزانه، هزینه ای برای افزایش اطلاعات سلامتی و سواد سلامت خود در سبد خرید خود قراردهد، سلامت خود را در آینده تضمین نموده و پرداخت هزینه های گزاف درمانی را کاهش خواهد داد.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.