رایتل: تعرفه اینترنت ما از سایر اپراتورها هم کمتر است/تلویزیون موبایل در راه است

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

مدیر بازاریابی اپراتور سوم تلفن همراه تاکید کرد: اینترنت رایتل در مقایسه با سایر اپراتور‌ها تعرفه‌ی کمتری دارد و حتی گاهی نرخ اینترنت سیم‌کارت‌های دیتای ما از بعضی ADSL‌ها هم ارزان‌تر است.
 
محمد فرجود در گفت‌وگو با ایسنا دربارهٔ بالا‌ بودن تعرفه‌های اینترنتی اپراتور سوم تلفن همراه اظهار کرد: نکته‌ی مهمی که باید دربارهٔ‌ی تعرفه‌ی رایتل توجه داشت آن است که نسبت به سایر اپراتور‌ها تعرفه‌ی ما اصلا گران نیست و به ویژه در خصوص بعضی خدمات پایه، گاه حتی قیمت‌های ما پایین‌تر هم هست.
 
وی در عین حال گفت: به عنوان مثال در زمینه‌ی اینترنت ما در مقایسه با هر دو اپراتور فعال دیگر قیمت‌های پایین‌تری داریم و تعرفه‌ی سیم‌کارت‌های دیتای ما گاه حتی از بعضی شرکت‌های ارائه‌کننده ADSL هم پایین‌تر است.
 
فرجود ادامه داد: در حال حاضر هر کیلوبایت اینترنت ما در مصرف آزاد نیم‌ ریال هزینه دارد و این مبلغ در ساعات مختلف شبانه‌روز ثابت است در صورتی که این تعرفه در اپراتور‌های دیگر گاه تا هشت ریال هم می‌رسد.
 
مدیر بازاریابی رایتل در ادامه با تاکید بر این‌که برای کاربرانی که استفاده بیشتری از اینترنت دارند، فعال‌سازی بسته‌های اینترنت تاثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها خواهد داشت، گفت: در آینده نزدیک رایتل سرویس تازهی با نام "چرتکه" راه‌اندازی خواهد کرد که در قالب آن اشخاص می‌توانند میزان مصرف خود را به تفکیک اعلام کنند و به‌طور مثال بگویند ماهانه چند ایمیل چک می‌کنند و چند ساعت در اینترنت به جست‌وجو می‌پردازند تا براین اساس بسته‌ای متناسب با نیاز آنها معرفی شود.
 
فرجود هم‌چنین از سرویس‌های دیگری که قرار است توسط اپراتور سوم ارائه شوند یاد کرد و یکی از این موارد را سرویس تلویزیون همراه معرفی کرد.
 
وی در توضیح بیشتر در این زمینه اظهار کرد: با استفاده از این سرویس کاربران می‌توانند بدون نیاز استفاده از هیچ‌گونه از تجهیزات خاص، تنها با استفاده از سیم‌کارت و گوشی تلفن همراه خود شبکه‌های تلویزیونی را دریافت کنند.
 
وی یادآور شد: اکنون مراحل فنی ارائه‌ی این سرویس به پایان رسیده و پس از اخذ مجوز‌های لازم، اپراتور سوم آماده‌ی ارائه‌ی این سرویس خواهد بود.
 
مدیر بازاریابی رایتل در ادامه از ارائه‌ی نسل تازه مودم‌های رایتل در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با استفاده از این مودم‌ها که رای فای نام گرفته ۱۰ کاربر می‌توانند به‌طور همزمان از اینترنت ۳G به صورت بی سیم استفاده کنند.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ