رایزنی‌ سیاسیون برای‌ رفع‌فیلتر فیس‌بوک در عروسی پسر عارف

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

به گزارش سفیر علیرضا خامسیان، مسئول روابط عمومی دفتر دکتر عارف در صفحه فیس بوک خود نوشت: پنجشنبه قبل به دعوت دکتر عارف به مراسم عروسی پسر کوچکشان(آقا سعید) رفتم.مراسم در باشگاه دیپلماتیک وزارت خارجه برگزار شد.طبق مراسم های مرسوم اینچنینی پیش بینی می شد که چهره های سیاسی-فرهنگی از جمله مهمانان باشند. 
 
در کارت دعوت زمان مراسم ۱۹ تا ۲۳ اعلام شد حجت الاسلا ناطق نوری از جمله اولین شخصیتهای سیاسی بود که به این مراسم آمد و با تبریک به پدر داماد و پدر عروس خانم در کنار مرتضی اشراقی نشست ناطق نوری در ضیافت شام نماند .
 
بعد از رفتن ناطق نوری مهمانان یک به یک گردهم جمع شدند سیاسیون سر یک میز نشستند.برخی اعضای کابینه دکتر روحانی هم آمده بودند.علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژ ی اتمی،واعظی وزیر ارتباطات،توفیقی سرپرست وزارت علوم و هاشمی وزیر بهداشت و دکتر فرهادی رئیس سازمان هلال احمر.
 
برخی وزرا معاونین شان هم آنها را همراهی می کردند دکتر سیاری معاون وزیر بهداشت که از بستگان نزدیک دکتر عارف است و مهندس جهانگرد معاون وزیر ارتباطات .حجت الاسلام سید محمد خاتمی به همراه محمدرضا و علی خاتمی در اواسط مراسم به جمع سیاسیون اضافه شدند.محمد علی ابطحی،محمد صدوقی، محمدرضا تابش  و دکتر داوری اردکانی هم از دیگر مهمانان مراسم بودند.
 
دکتر ظریف هم که در نیویورک بود همسرش در این مراسم شرکت کرد.میز سیاسیون مباحث روز کشور مورد بحث بود .ابطحی  حضور واعظی وزیر ارتباطات را مغتنم شمرده بود و رایزنی های گسترده ای در ارتباط با رفع فیلتر فیس بوک انجام داد.برخی ها از  دکتر توفیقی می پرسیدند که با رهبری دیدار داشته که وی پاسخ داد تاکنون دیداری نداشته است.
 
علی اکبر صالحی که با شعف خاصی دکتر عارف و خاتمی را در آغوش گرفته بود  بسیار پرحرارت در بحثها شرکت می کرد و چند کلامی هم عربی با ابطحی صحبت کرد. رضا خاتمی در چندین نوبت با ایما و شاره با پسرش که در قسمت دیگر سالن نشسته بود و احساس غریبی می کرد ارتباط برقرار کرد و در نهایت یک صندلی به میز سیاسیون اضافه کرد و پسرش را در نزدیکی های خود نشاند.
 
محمدرضا تابش هم با دکتر عارف در ارتباط با گزینه های استانداری یزد صحبت می کرد و نگرانی هایش را در ارتباط با بعضی گزینه های احتمالی گفت.علی خاتمی هم مهندس جهانگرد کنارش بود در ارتباط با رفع فیلتر پایگاه اینترنتی بنیاد باران با او صحبت کرد.سید محمد خاتمی که دکتر داوری اردکانی کنارش نشسته بود در بیشتر طول مراسم مشغول صحبت با او بود. او البته به واعظی گفت از حضورش در راس وزارت ارتباطات خشنود است.بعد از صرف شام هم بازار گرفتن عکس یادگاری داغ بود.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ