رحیمی، شیرینی و دهنوی به کمیته انضباطی دعوت شدند / تراکتورسازی باید ۳۵۰ میلیون به قلعه‌نویی بدهد

خرداد ۱۴۰۰

ورزش > لیگ برتر – کمیته های انضباطی و استیناف فدراسیون فوتبال از صدور احکام و دعوت به کمیته انضباطی خبر دادند.

به گزارش ممتاز؛ آرای صادر شده توسط کمیته های انضباطی و استیناف و دعوت شدگان به کمیته انضباطی طبق اعلام پایگاه اینترنتی رسمی فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

دعوت از رحیمی، شیرینی و دهنوی به کمیته انضباطی

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ادعا کرده که دهنوی بازیکن تحت قرارداد سپاهان از طرف سعید شیرینی سرپرست تیم پرسپولیس مورد تهدید قرار گرفته است. همچنین باشگاه سپاهان اظهارات سرپرست تیم پرسپولیس علیه باشگاه سپاهان را حاوی الفاظ نامناسب دانسته و به همین سبب از سعید شیرینی شکایت کرده است. در این باره کمیته انضباطی از رحیمی مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، سعید شیرینی سرپرست پرسپولیس و قاسم دهنوی دعوت کرده است تا روز سه شنبه ۲۵ تیر۹۲ با در دست داشتن هرگونه مدارک و مستندات لازم در جلسه کمیته انضباطی حضور پیدا کنند. عدم حضور هر یک از مدعوین مانع از رسیدگی و اتخاذ تصمیم نخواهد بود.

سایپا هیچ بدهی ندارد

کمیته انضباطی اعلام می کند که با توجه به بررسی های به عمل آمده باشگاه فرهنگی ورزشی سایپای البرز، فاقد بدهی اشخاص حقیقی و حقوقی بوده و ارائه هرگونه خدمات فوتبالی به باشگاه مذکور از نظر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بلامانع است.

تراکتور باید ۳۵۰ میلیون تومان به قلعه نویی پرداخت

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رای خود را دربارهٔ تجدید نظر خواهی امیر قلعه نویی نسبت به رای کمیته انضباطی در ۲۸ آذر۹۱ صادر کرد.این کمیته اعلام کرده که پس از بررسی پرونده از همه زوایای مختلف و قراردادی که باشگاه تراکتورسازی با امیرقلعه نویی داشته است، با توجه به اینکه قرارداد داخلی و متمم قرارداد مورد تعرض و خدشه واقع نشده و اصالت و اعتبار آن مسلم است به دلالت محتویات پرونده، باقیمانده حقوق و پاداش های پرداخت نشده به امیرقلعه نویی ۳۵۰ میلیون تومان است که کمیته استیناف، باشگاه تراکتورسازی تبریز را به پرداخت ۳۵۰ میلیون تومان به امیرقلعه نویی محکوم کرد. رای صادره قطعی است.

۴۳ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *