رزرو نوبت، قبل از مراجعه به بانک‌ پاسارگاد

گردآوری توسط گروه بیمه ممتاز نیوز

بینا: مشتریان بانک پاسارگاد می‌توانند از طریق سامانه نوبت‌دهی هوشمند که در بیش از ۱۴۰ شعبه فعال است قبل از مراجعه به شعبه، نوبت خود را رزرو کنند.

به گزارش ایسنا، خسرو رفیعی، مشاور مدیر عامل اظهار کرد: بانک‌ پاسارگاد در جهت افزایش رفاه حال مشتریان و صرفه‌جویی در وقت و هزینه آنها اعلام کرد که مشتریان می‌توانند قبل از مراجعه به شعبه، از طریق پیامک کوتاه، نوبت خود را در صف مشتریان منتظر دریافت خدمت، رزرو کرده و بر اساس پیامک پاسخی که در آن، زمان مناسب برای مراجعه به شعبه قید شده‌، وقت خود را برنامه‌ریزی کنند.

مدیر روابط‌عمومی بانک پاسارگاد توضیح داد: این فرآیند از طریق ارسال کد شعبه مورد نظر به شماره ۲۰۰۰۴۴۶ توسط مشتریان انجام می‌گیرد. پس از لحظاتی سامانه نوبت‌دهی هوشمند پیامکی حاوی شماره نوبت در صف شعبه، تعداد اشخاص حاضر در صف و زمان تقریبی انتظار را برای آنها ارسال می‌کند.

وی افزود: به این‌ترتیب مشتریان قادر خواهند بود تنها چند دقیقه قبل از زمان اعلام شده، برای دریافت خدمات در شعبه حضور یابند.

رفیعی تصریح کرد: این سامانه که یکی از ابزارهای مؤثر جهت برنامه‌ریزی و مدیریت زمان برای مشتریان است، در حال توسعه به سایر شعبه‌های بانک است.

وی خاطر نشان کرد: همزمان با شعبه مقصودبیک، شعبه‌های بازار کفاش‌ها، شهرک لاله و باباطاهر نیز به شبکه بانکی بانک‌پاسارگاد پیوسته‌اند که مشتریان می‌توانند برای اطلاع از نشانی و شماره‌ تماس این شعبه‌ها با مرکز اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۸۲۸۹ تماس حاصل کنند.


شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ