رسوایی رابطه نامشروع فوتبالیست مشهور (عکس)

گردآوری توسط گروه وبگردی ممتازنیوز

رسوایی رابطه نامشروع فوتبالیست مشهور (عکس)

رسوایی رابطه نامشروع فوتبالیست مشهور (عکس)

حدود ۱۶ ماه قبل “پیتر” با ابیگیل کلنسی نامزد کرده است اما خبری درمورد رابطه جنسی و نامشروع او با یک دختر روسپی باعث تعجب نامزدش و مردم انگلیس شده است که چرا این کار را کرده است.ماجرا از انجا آغاز میشود که پیتر کراوچ که در اسپانیا زندگی میکند به یک کلوب شبانه می‌ رود و در آنجا با یک روسپی ۱۹ ساله آشنا می‌شود.

به گفته این دختر جوان الجزایری که “مونیکا” نام دارد : در ابتدا پیتر با من شروع به رقصیدن کرد و پس از مصرف حدود  ۲ لیتر از انواع مشروبات الکی به پیشنهاد این رابطه را داد و من بخاطر پول این کار را انجام دادم. این دختر ادامه می‌دهد که آنها در یک تاکسی رابطه جنسی داشته‌ اند و حدود  ۸۵۰یورو بابت این کار دریافت کرده است. پیتر اصلا زیبا نیست اما واقعا مرد خوش اخلاقی است.

رسوایی رابطه نامشروع فوتبالیست مشهور (عکس)

درست برعکس فوتبالیست‌ های اسپانیایی که زمانیکه آنها را ملاقات می‌کنم بسیار مغرور هستند.پس از این اتفاقات و انتشار مصاحبه این دختر الجزایری روسپی خبرنگاران منتظر واکنش نامزد پیتر شدند اما خانم کلنسی اعلام کرد که هیچ تصمیمی نخواهد گرفت، تا اینکه شخصا با نامزدش صحبت کند و از واقعی بودن این ماجرا اطمینان حاصل پیدا کند.

نکته جالب حضور ابیگیل کلنسی در محل کارش با حلقه نامزدی‌اش بود که بسیار از خبرنگاران منتظر دیدن او بدون حلقه بودند! کلنسی ۲۴ سال سن دارد و به عنوان یک مدل و مجری تلویزیون فعالیت می‌کند.ولی مدتی قبل خبر رابطه جنسی و رسوایی جدیدی از پیتر منتشر شد و معلوم شد پیتر بازهم این کارش را تکرار کرده و این بار با ۳ نفر در ارتباط بوده است. بعد از اعلام این خبر نامزد ۲۴ ساله اش حلقه نامزدی‌ خود را از دستانش خارج کرد و اعلام کرد که به نامزدی‌ اش پایان خواهد داد.

تعداد نمایش ۴ بار

جهت عضویت در سایت ممتاز کلیک کنید

جهت عضویت در سایت ممتاز کلیک کنید

ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید


ایران -موبایل-کامپیوتر-آموزشی-فرهنگی-تفریحی-سرگرمی-فال
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ