رشد فاجعه بار نرخ تورم در کشور

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این‌که دولت درباره افزایش قیمت دلار باید مواضع خود را شفاف اعلام کند، گفت: به طور قطع به دلیل افزایش قیمت ارز، با رشد فاجعه بار نرخ تورم در کشور مواجه خواهیم شد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به عدم موضع گیری مشخص از سوی دولت در رابطه با نرخ ارز در کشور، گفت: دولت باید به طور شفاف مواضع خود را در این زمینه اعلام و بگوید چه مشکل برای کنترل نرخ ارز دارد.
به گزارش خانه ملت، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بازار ارز و بانک مرکزی تحت اختیار دولت است پس با اتخاذ سیاستی درست می توانستند از این بی سامانی جلوگیری کرده و نهایت شرمندگی را برای تیم اقتصادی دولت به بار نمی‌آورد.
وی با اعلام اینکه وضعیت کنونی، باعث رشد فاجعه بار تورم در کشور می‌شود، افزود: نتیجه گیری بنده این است که دولت یا آگاهانه در این خصوص عمل می کند یا کار را رها کرده که در هر دوصورت برای دولت باید اظهار تأسف خورد.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس  در خصوص نابسامانی وضعیت ارز در کشور گفت: معتقدیم اکنون هیچ مشکلی برای کنترل نرخ ارز وجود ندارد و این توانایی در دولت هم هست، اما این رویه از روی تعمد از سوی تیم اقتصادی دولت دنبال می شود و بدنبال درآمد زایی بوده  یا استدلال های خودشان ر ا دنبال می کنند.


پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد آنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *