رشد ۱۷۰ درصدی رجوع به رسانه‌ها از طریق فیس‌بوک

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

شرکت فیس‌بوک اعلام کرد در یک سال قبل حجم ترافیک انتقال یافته از فیس‌بوک به وب‌سایت‌های رسانه‌های دنیا ۱۷۰ درصد رشد داشته است.
 
به گزارش ایسنا، فیس‌بوک از افزایش ۱۷۰ درصدی ارجاع ترافیک از فیس‌بوک به وب‌سایت رسانه‌هایی که لینک‌هایشان در فیس‌بوک قرار می‌گیرد خبر داده و اعلام کرد از سپتامبر۲۰۱۲ تا سپتامبر ۲۰۲۱ میزان ورود به وب‌سایت‌های رسانه‌های مختلف از طریق فیس‌بوک ۱۷۰ درصد رشد داشته است.
 
بر اساس آمار انتشار یافته از سوی فیس‌بوک در یک سال قبل رجوع به وب‌سایت تایم از طریق فیس‌بوک٬ ۲۰۸ درصد و بازفید ۸۵۵ درصد افزایش داشته است.
 
یک تحقیق تازه از سوی موسسه مطالعاتی SimpleReach که تحلیل‌گر محتوای وب‌سایت‌های اجتماعی‌ست نیز تاییدکننده میزان اثرگذاری فیس‌بوک است. بر اساس این تحقیق ایجاد ترافیک از سوی فیس‌بوک به وب‌سایت‌های رسانه‌ها بیش از هر شبکه اجتماعی دیگر نظیر توییتر یا گوگل‌پلاس است.
 
به گزارش دویچه وله، فیس بوک همچنین در وبلاگ خود نوشت که در طرحی آزمایشی که برای هفت روز با ۲۹ رسانه‌ دنیا به انجام رسانده در پی آن برآمده تا دریابد که تاثیر به روزرسانی بیش‌تر صفحات رسانه‌ها در فیس‌بوک میزان رجوع کاربران از فیس‌بوک به وب‌سایت‌های آن‌ها راچگونه تغییر خواهد داد؟

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *