رشد ۵۰ درصدی وام قرض الحسنه پرداختی بانک ملی

چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت – ۰۲:۳۹:۲۱ ب.ظ

نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
بزرگنمایی:  

خبرگزاری آریا-  بانک ملی ایران طی سال ۹۰ در خصوص پرداخت تسهیلات قرض الحسنه عملکرد قابل توجهی داشت به طوری که این تسهیلات نسبت به مدت مشابه در سال ۸۹ از نظر مبلغ حدود ۵۰ درصد و از نظر تعداد بیش از ۵/۲۲ درصد، رشد داشته است.
به گزارش آریا،  در سال ۹۰ یک میلیون و ۷۹۴ هزار و ۳۶۶ فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش ۲۲ هزار و ۸۱۶ میلیارد و ۴۶۷ میلیون ریال توسط این بانک پرداخت شد.
در سال ۹۰ بانک ملی ایران بیش از ۹ هزار و ۴۲۴ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه ، بیش از ۴ هزار و ۱۶۷ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی، بالغ بر یک هزار و ۹۱۴ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری، بیش از یک هزار و ۵۵۱ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه خود اشتغالی و بالغ بر یک هزار و ۴۳۲ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی پرداخت کرد.
بر اساس این گزارش بیشترین تسهیلات قرض الحسنه در زمینه ازدواج و تهیه جهیزیه به زوج های جوان پرداخت و سبب شده است که بانک ملی ایران از این بابت همواره رتبه اول را در نظام بانکی داشته باشد.
گفتنی است تسهیلات قرض الحسنه پرداختی بانک ملی ایران در سال ۹۰ نسبت به سال ۸۹ از نظر مبلغی در زمینه واحدهای تولیدی ۳۳۲۵ درصد، مشاغل خانگی ۱۰۰ درصد، کارگشایی ۳۷/۸۸ درصد، خوداشتغالی ۸۹/۶۸ درصد و ازدواج و تهیه جهیزیه ۷۷/۶۷ درصد رشد داشته است.

کد خبر: ۲۰۱۲۰۵۰۲۱۴۳۹۲۱۴۲۱


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *