رشد ۷۱درصدی مشتریان همراه بانک صادرات

بینا- تعداد مشتریان استفاده کنندگان از خدمات سیستم همراه بانک صادرات ایران تا پایان مرداد ماه سال جاری نسبت به مقطع مشابه در سال گذشته ۷۱ درصد رشد را نشان می دهد.
به گزارش بینا، این بانک در راستای ارایه خدمات مطلوب و کاهش حضور مشتریان درشعب و افزایش سطح دسترس آنها به خدمات بانکی از طریق ابزارهای الکترونیکی، ارایه خدمات از طریق همراه بانک را از سال ۱۳۸۷ آغاز نمود. آمارهای سال گذشته نشان می‌دهد که تعداد کاربران این سامانه ۳۶۵ هزار کاربر بود که با تلاش و کوشش صورت گرفته و همچنین ارتقاء نرم افزاری سیستم تعداد کاربران تا پایان اسنفدماه سال ۹۰، از مرز ۷۰۰ هزار کاربر گذر کرد و آمارها در طی ۵ ماه گذشته از سال ۹۱، نشان دهنده رشد ۲۴ درصدی تعداد کاربران بوده و تا پایان مرداد ماه سال­جاری حدود ۱۶۲ هزار مشتری به استفاده کنندگان از این سامانه پیوسته و درمجموع تعداد کاربران به ۸۶۲ هزار مشتری بالغ شده‌اند.
گزارش‌های دریافتی از عملکرد بانک در بخش فن آوری اطلاعات نشان می‌دهد که به دلیل استقبال شایان توجه مشتریان از سامانه یاد شده، این بانک وظیفه خود دانست تا خدمات ارائه شده از طریق همراه بانک را گسترش دهد. بدین منظور از زمان انتشار نخستین نسخه همراه بانک تاکنون چندین نسخه که در هریک قابلیت‌های جدیدی ارائه شده بود را منتشر نمود. درحال حاضر آخرین نسخه نرم افزار ارایه شده دارای امکاناتی از قبیل اطلاع از مانده حساب و کارت شتابی، صورتحساب (سه گردش آخر)، انتقال وجه بین حسابهای یک مشتری، انتقال وجه به حساب سپهری دیگران با سقف محدود روزانه، انتقال وجه بین بانکی از طریق سامانه پایا با سقف محدود روزانه، پرداخت اقساط تسهیلات از طریق سامانه پایا با سقف محدود روزانه، استعلام چک، تعیین مبلغ چک، پرداخت قبض از طریق حساب و کارت، خرید شارژ سیم کارت اعتباری از طریق حساب و کارت، دریافت اطلاعات سه شارژ آخر خریداری شده، اعلام نرخ ارز، اعلام مفقودی کارت، اعلام شناسه حساب بانکی ایران
(شبا)، دریافت و تغییر رمز حساب، اعلام سه تراکنش آخر حساب بصورت خودکار و روزانه در ساعت‌های ۸ صبح و ۴ بعداز ظهر و قابلیت تغییر تنظیمات برنامه می‌باشد.
شایان ذکراست بانک صادرات ایران به عنوان بانک برتر در زمینه توسعه و ارایه خدمات نوین نقش بسزایی در ارتقا سطح خدمات الکترونیکی داشته و دارد به گونه‌ای که ابزارهای الکترونیکی این بانک، به طور متوسط ۶۱ میلیون تراکنش شتابی مشتریان را انجام می‌دهند .

RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ