رضا صادقی: من و سالار عقیلی دو برادریم با مادری به نام ایران!

گردآوری توسط گروه موسیقی ممتازنیوز

IMG11473957موسیقی : برج میلاد سوم و چهارم مهرماه میزبان کنسرت «عشق من، ‌ ایران من» به میزبانی دو هنرمند مطرح موسیقی سنتی و پاپ، سالار عقیلی و رضا صادقی است که این روز‌ها خود را برای این اتفاق بزرگ آماده می‌کنند. ویژگی این دو هنرمند که آن‌ها را در یک کنسرت کنار هم نشانده این است که بیشتر آثار این دو خواننده در برگیرنده مضامین عشق به ایران، عشق به ایرانی و هم چنین خوانش قطعات خاطره انگیز برای مردم است.

در این کنسرت سالار عقیلی خواننده موسیقی اصیل و رضا صادقی خواننده پاپ در کنسرتی مشترک به نام «عشق من، ایران من» قطعاتی اجرا کرده و در دو قطعه دوئت خوانی خواهند کرد.

رضا صادقی دربارهٔ برگزاری این کنسرت گفت: این کنسرت در حقیقت یک میهمانی ایرانی است که به میزبانی ایران برگزار می‌شود و در آن دو میهمان دیگر یعنی من و سالار عقیلی روی صحنه می‌رویم. در این کنسرت نه من وارد جهان موسیقی سنتی می‌شوم و نه سالار عقیلی پاپ می‌خواند بلکه در کنار هم آهنگ‌های مربوط به ایران را می‌خوانیم.

او در این باره ادامه داد: برگزاری این کنسرت را این طور می‌توانم تشبیه کنم که من و سالار عقیلی در این کنسرت دو برادریم با مادری به نام ایران که ما را کنار هم جمع کرده. من گیس مادر را شانه می‌زنم و ایشان چشمانش را سورمه می‌کشند.

سالار عقیلی هم در باره این کنسرت که توسط شرکت کانون ایران نوین و با همکاری شرکت عظیم شهر برگزار می‌شود گفت: برای برگزاری این کنسرت ابتدا قرار بود ۴ خواننده در کنار هم به روی صحنه برویم که بعد از گفتگویی که با رضا صادقی داشتیم تصمیم بر این شد که دو نفری این کنسرت را برگزار کنیم. من و رضا صادقی هر کدام به طور جداگانه به نام ایران و به عشق ایران در این کنسرت ترانه‌هایی که در سال‌های اخیر کار کرده‌ایم را، می‌خوانیم.

او در ادامه تاکید کرد: با شرکت در این کنسرت خواستم نشان دهم اهالی موسیقی سنتی هیچ دشمنی با موسیقی پاپ فاخر ندارند و فکر می‌کنم اهالی موسیقی پاپ هم با موسیقی سنتی جدی، مشکلی ندارند.

عقیلی هم چنین از دیگر اهدافش اجرای کارهای خاطره انگیز و هم چنین قطعات وطنی‌اش دانست.

سالار عقیلی در بخشی دیگر از صحبت‌هایش دربارهٔ قطعاتی که خواهد خواند گفت: کارهای من در این کنسرت قطعات وطنی و قطعاتی است که مردم با آن‌ها خاطره دارند.

وی افزود: همیشه دوست داشتم کارهای خاطره انگیزم را در یک کنسرت اجرا کنم و در برنامه مشترکم، هم قطعه‌های وطنی و هم کارهای خاطره انگیزم برای مردم زمان اجرا می‌یابد.

منبع: موسیقی Musiceiranian.ir


موسیقی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *