رضا قوچان نژاد را *بهتر بشناسید

سبک بازی رضا بی‌شباهت *به خداداد عزیزی نیست و با توجه *به اینکه هر دو از مشهدی هستند این شباهت بیشتر می‌شود.
ممتازنیوز : رضا قوچان نژاد بازیکن فوتبال شاغل در لیگ برتر بلژیک است و در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۱۹۸۷ در مشهد متولد شده است. نام مستعار رضا قوچان نژاد در هلند و بلژیک گوچی(Gucci) استو هم‌چنین سابقه عضویت در تیم زیر ۱۹ ساله‌های هلند را در کارنامه دارد. وی در حال حاضر در تیم سنت تروئیدن توپ می‌زند. بازیکن آینده‌دار تیم ملی فوتبال ایران با امضای قراردادی سه و نیم ساله که از ژانویه ۲۰۲۲ آغاز می‌شود برای باشگاه استاندارد لیژبلژیک *به میدان خواهد رفت.

عکس

وی که یک مهاجم سرعتی با پای چپ قوی و تکنیک بالا است و با درخشش خود مورد تحسین بسیاری از طرفداران فوتبال قرار گرفته یکی از بازیکنانی است که *به تازگی از سوی کارلوس کی‌روش *به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شده است و در بازی نخست خود برای تیم ایران مقابل کره‌جنوبی هرچند که نتوانست گلی *به ثمر برساند، اما عملکرد خوبی داشت و امیدهای علاقمندان *به فوتبال را زنده کرد.

رضا قوچان‌نژاد خانواده‌ای کاملا ورزشی دارد و اکثر اقوام وی *به گونه‌ای *به صورت حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای با ورزش سروکار دارند؛ یکی از این اقوام “جبار قوچان‌نژاد” است که هدایت تیم والیبال میزان خراسان را برعهده دارد.

جبار قوچان‌نژاد در خصوص شرایط رضا و اینکه آیا وی می‌تواند در فوتبال ایران موفق باشد یا خیر گفت: «باید اذعان کنم که رضا چارچوب شناس بسیار خوبی است و اگر بتواند با سایر بازیکنان هماهنگ شود می‌تواند یکی از گلزنان شاخص ایران در رقابت‌های مختلف باشد.»

وی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره *به اینکه رضا سریع ترن گل در هلند را با ۹ ثانیه *به ثمر رسانده است، تصریح می‌کند که رضا برخلاف برخی از صحبت‌ها دو رگه نیست و کاملا ایرانی است.

عموی رضا قوچان‌نژاد با اشاره *به اینکه وی را در بلژیک *به نام گوچی می‌شناسند افزود: سبک بازی رضا بی‌شباهت *به خداداد عزیزی نیست و با توجه *به اینکه هر دو از مشهدی هستند این شباهت بیشتر می‌شود.

جبار قوچان‌نژاد در مورد آینده رضا می‌گوید: «رضا با سیستم ورزش ایران زیاد آشنا نیست و *به همین دلیل من در بسیاری از کارها *به وی کمک می‌کنم. امیدوارم رضا بتواند خودش را با شرایط ایران وفق دهد و تا مدت‌ها برای تیم ملی بازی کند.»

طبقه بندی: ورزش   |   تعداد بازدید: ۱۱۶ نفر   |   تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ مهر
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , بازگشت خداداد *به تیم ملی, تیم ملی, خداداد, خدادادبه تیم ملی بازگشت, رضا قوچان نژاد, قوچان نژاد


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *