رفتار افراطیون در مراسم استقبال از روحانی تداوم اتفاق قم بود

نایب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس:

ایران > قانونگذاری– ممتازنیوز:
نایب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با انتقاد از تلاش بعضی افراطیون و نیروهای خودسر برای برهم زدن مراسم استقبال از رئیس جمهور گفت: اگر با عوامل اتفاق قم برخورد جدی می‌شد امروز شاهد این اتفاق نبودیم.

سید‌حمید‌رضا طباطبائی‌نائینی در گفت‌وگو با خانه ملت با بیان اینکه بر هم زدن وحدت ملی مصداق بارز خیانت محسوب می‌شود توضیح داد: رفتار افراطی بعضی از نیروهای خودسر در مراسم استقبال از رئیس جمهور در واقع تداوم و تکرار اتفاق قم بود.

نماینده مردم نائین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی افزود: تکرار این نوع حوادث نشانگر این است که در حوادث پیشین برخورد متناسب و بازدارنده‌ای با عوامل و برهم‌زنندگان مراسم‌ مقامات مختلف کشور نشده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم با بیان اینکه رئیس جمهور به لحاظ شخصیتی به اندازه‌ای متین است که این نوع بداخلاقی‌ها را پیگیری نمی‌کند، ادامه داد: دستگاه قضا با ریشه‌یابی این نوع حوادث و تحت پیگرد قرار دادن مسببان آن باید در برابر بدل شدن این بداخلاقی‌ها به یک سنت ایستادگی کند.

طباطبائی‌نائینی با یادآوری اینکه این نیروهای خودسر اعتقادی به وحدت ملی ندارند افزود: در حال حاضر کشور بیش از هر چیزی نیاز به آرامش و وحدت کلمه دارد از این رو رفتارهای افراطی به وحدت ملی صدمه می زند.

نایب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: قدرت کشور در گروی حفظ آرامش و وحدت ملی است و هر کسی به این مسئله خدشه‌ای وارد کند به کشور خیانت کرده است.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *