رفع مانع از دسترسی اینترنتی به قیمت مسکن

دسترسی اینترنتی به قیمت‌های آپارتمان‌های فروشی دوباره امکان پذیر شد، اما در روش جدید، زحمت اضافه‌ای به متقاضیان خرید مسکن تحمیل شده که با وعده‌هایی درباره توسعه دولت الکترونیک در تضاد است.
 یک ماه پیش سامانه مجازی معاملات املاک که از حدود سه سال پیش اقدام به ارائه قیمت‌های پیشنهادی فروش مالکان آپارتمان‌های سطح شهر کرده بود و از این طریق توانسته بود دسترسی رایگان و بی‌واسطه‌ای از قیمت‌های آپارتمان‌های فروشی سطح شهر برای خریداران به وجود آورد، بدون هیچ توضیحی قیمت‌های پیشنهادی فروش را از صفحه سامانه حذف کرد.
اما از چند روز پیش، این سامانه (iranfile.ir) ایراد نرم‌افزاری خود را رفع کرد با این تفاوت که در شیوه جدید اعلام قیمت‌های پیشنهادی در سامانه، مسیر دسترسی سخت شده است.
یک کلیک اضافه

قیمت‌های پیشنهادی فروش در دوره جدید به شکل تازه‌ای در سامانه جانمایی شده‌اند. پس از گذشت یک ماه از توقف انتشار قیمت‌های خرید و فروش آپارتمان‌ها در تهران در چند روز گذشته قیمت‌های پیشنهادی مالکان دوباره به صورت رایگان روی سامانه مجازی معاملات مسکن (ایران فایل) قرار گرفته است با این تفاوت که برخلاف دوره قبل، قیمت‌ تمام واحدها در جدول ورودی مشخصات آپارتمان‌ها قرار نگرفته است. بلکه کاربران برای دست یافتن به قیمت‌های پیشنهادی پس از تایید مشخصات آپارتمان موردنظر باید روی مورد انتخابی کلیک کرده و به صفحه بعدی وارد شوند که در آن صفحه به همراه تمام مشخصات جزئی، قیمت پیشنهادی مالک را نیز مشاهده کنند.

۳۹۳۹

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ