رفع پیری پوست با مصرف معجون ناسا !

Piri Sorat رفع پیری پوست با مصرف معجون ناسا !

این نوشیدنی فضایی که بهAS10 معروف است چین و چروک، لکه ها و آسیب های ناشی از تابش نور خورشید را پس از چهار ماه به طور چشمگیری کاهش می دهد….

 

به نقل از روزنامه دیلی میل، محققان می گویند: نوشیدنی فضایی که توسط ناسا برای محافظت از فضانوردان در مقابل پرتو ساخته شده است می تواند باعث کاهش چین و چروک شود و علائم پیری را در طول چهار ماه برطرف سازد.

گروهی از محققان دانشگاه ‘یوتا’ متوجه شدند که این نوشیدنی فضایی که بهAS10 معروف است چین و چروک، لکه ها و آسیب های ناشی از تابش نور خورشید را پس از چهار ماه به طور چشمگیری کاهش می دهد.
محققان در آغاز این مطالعه که بر روی ۱۸۰ نفر انجام شد، با گرفتن یک نوع عکس ویژه وضعیت پوستی آنها را زیر پرتو انواع مختلفی از نور مورد بررسی قرار دادند.
محققان چهار ماه پس از این که افراد مورد مطالعه روزی دو وعده از این نوشیدنی فضایی مصرف کرده بودند، وضعیت پوستی آنها را با استفاده از این همین نوع عکس خاص مورد بررسی قرار دادند.
در این مطالعه دیده شد که لکه های ناشی از تابش اشعه UV تا ۳۰ درصد و چین و چروک های تا ۱۷ درصد کاهش یافته بود.
این نوشیدنی فضایی همچنین به عنوان یک مکمل غذایی به منظور محافظت از فضا نوردان در برابر اثرات مخرب مقدار زیاد پرتوی خارج از اتمسفر درست شده است.
این نوشیدنی حاوی مخلوطی از میوه ها از جمله یک میوه برزیلی از خانواده گیاه کاکائو، گلابی خاردار است که تمام مولفه های لازم را برای مسدود کردن اثرات مخرب ناشی از تابش پرتو، تولید می کنند.
همچنین انگور، چای سبز، انار و سبزیجات از دیگر مولفه های سازنده این نوشیدنی فضایی به شمار می روند.
ذرات پرتو، مولکول های اکسیژن را در بدن برای ایجاد گونه هایی از اکسیژن فعال تغییر می دهد و رادیکال های آزادی به وجود می آورند که سلول ها را در رویه ای که تنش های اکسیداتیو خوانده می شود از بین می برد.
این رویه با ابتلا به بیماری هایی مانند سرطان و آلزایمر ارتباط دارد.
همچنین گفته می شود که این مولکول های سمی در رویه پیری پوست نقش دارند.
به گفته محققان AS10 باعث بهبود وضعیت پوستی می شود زیرا مقدار زیاد آنتی اکسیدانی های موجود در این نوشیدنی، تنش های اکسیداتیو را از بین می برد و به پوست اجازه می دهند که به طور عادی التیام یابد.
به گزارش ممتازنیوز،پوست اولین بافت بدن است که در معرض اشعه های UV قرار می گیرد و نسبت به تنش های اکسیداتیو حساس است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ