رکوردزنی «کلاه‌قرمزی و بچه ننه»

جام جم آنلاین: «کلاه‌قرمزی و بچه‌ننه» با فروش دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی‌ خود در طول دو هفته گذشته، همچنان به ثبت رکوردهای جدید ادامه می‌دهد.

علی سرتیپی مدیر‌عامل موسسه فیلمیران و پخش‌کننده فیلم‌های عید فطر درباره فروش فیلم‌های روی پرده سینماها گفت: «کلاه‌قرمزی و بچه‌ننه» شب گذشته ـ ۱۰ شهریور ـ تنها در تهران ۱۴۰ میلیون تومان فروخت.

بنابراین، فروش «کلاه‌قرمزی» تا دیشب (جمعه) به یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان در تهران و ۸۰۰ میلیون تومان در شهرستان‌ها رسیده است و می‌توان گفت این فیلم در مجموع تاکنون توانسته دو میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان فروش داشته باشد.

وی درباره استقبال مردم از «کلاه‌قرمزی و بچه ننه» در روزهای تعطیل تهران بیان کرد: کلاه قرمزی در چند روز تعطیلی تهران فروش بسیار خوبی داشت و در سینماهای مختلف رکورد زد. این فیلم رکورد‌های فروش سینماهای «آزادی» را با ۱۸ میلیون تومان،‌ «اریکه ایرانیان» را با ۱۷ میلیون تومان‌، «زندگی» و «فرهنگ» را با ۱۲ میلیون تومان و سینما «شکوفه» را با ۱۰ میلیون تومان شکست که بسیار قابل توجه است.

مدیرعامل فیلمیران در ادامه گفت‌وگو با ایسنا، درباره فروش دو فیلم «ضدگلوله» و «بی‌خداحافظی» هم خاطرنشان کرد: «ضدگلوله» تاکنون در تهران به فروش ۲۵۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها به فروش ۷۰ میلیون تومان رسیده است. اکران این فیلم در ۲۵ سینمای تهرانی و بسیاری از شهرستان‌ها ادامه دارد.

وی ادامه داد: فیلم سینمایی «بی‌خداحافظی» هم با ۲۵ سینمایی که در تهران دارد به فروش ۱۹۰ میلیون تومان دست یافته و در شهرستان‌ها هم فروش فیلم به ۴۰ میلیون تومان رسیده است.

مدیرعامل فیلمیران در پایان این گفت‌وگو درباره وضعیت استقبال مخاطبان در روزهای تعطیل تهران از سینماها تصریح کرد: استقبال از سینماها بسیار خوب بود. امیدوارم روند استقبال مردم در روزهای بعد از تعطیلات تهران هم ادامه پیدا کند تا به این ترتیب شاهد یک حرکت جدید و پویایی در سینماها باشیم و امید به سینما‌ها بازگردد.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ