رنگرز : فرنگی کاران به ۴ دهه ناکامی در المپیک پایان خواهند داد

نائب رئیس فدراسیون کشتی گفت : افتتاحیه مسابقات کشتی ایران در لندن با کشتی سوریان است و عملکرد موفق وی تبعات مثبتی برای کشتی ما به همراه خواهد داشت .

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ حسن رنگرز گفت: در رشته فرنگی محمد بنا طی ۵ سال گذشته زحمات زیادی کشیده و تیم خوبی برای حضور در المپیک ساخته و پرداخته است. در طول سالیان اخیر به دفعات شایستگی بنا ثابت شده است. ما در اکثر اوزان شایستگی کسب مدال داریم. در نمودار کیفی یک ساله گذشته شاهد رشد مطلوب کشتی فرنگی هستیم.

وی همچنین عنوان داشت : در رشته آزاد هم رسول خادم با توانایی و تجاربی که داشت در کنار برنامه های جدید تحول خوبی در کشتی بوجود آورده است تا تیم به شرایط المپیکی برسد.

قهرمان جهان در وزن ۵۵ کیلوگرم گفت : در آستانه شروع مسابقات کنترل وزن کشتی گیران در دستور کار است و افزایش روحیه ورزشکاران را مد نظر داریم. در کل شرایط حاکم بر کشتی مقبول است.


رنگرز با تاکید بر این مطلب که کشتی ورزش بی رکورد است خاطر نشان کرد : با توجه به وضعیت موجود با خوش بینی می توانیم اعلام کنیم، کشتی فرنگی این پتانسیل و توانایی را دارد که به ۴ دهه عدم موفقیت در المپیک پایان ببخشد.

وی با اشاره به این مطلب که اعمال نفوذ مافیا به این پررنگی نیست که اعلام می شود، اظهار داشت : کشورهای جدا شده از شوروی سابق در شرایطی که کشتی برابر ورزشکار ما ارائه کند، رای را به نفع ما نخواهند داد. کیفیت مسابقات المپیک بسیار بالاست و در این شرایط ممکن است داور اعمال نفوذ کند. در نتیجه ما کشتی گیران خود را برای بدترین شرایط مهیا کرده ایم.

قهرمان سابق جهان در پایان گفت : حمید سوریان نابغه ای است که مدال خوش رنگ المپیک را در ویترین خود کم دارد. با توجه به حضور وی در المپیک پکن نشانه های اراده وی برای کسب مدال در لندن دیده می شود/آق


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *