رهقی:ویسی شهامتش رانشان دادومی‌ماند

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از ورزش ۳ در تاریخ شنبه ۱۳م آبان ،

رضا رهقی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت همکاری عبدالله ویسی با تیم پیکان ضمن بیان مطلب فوق گفت: روز پنجشنبه نشستی بین آقای ملکیان و ویسی برگزار شد و مدیرعامل باشگاه ضمن حمایت کامل از سرمربی تیم، به او برای ایجاد تغییرات در تیم و جذب نفرات جدید در نیم فصل اختیار تام داد.

وی با اشاره به اینکه ویسی می‌ماند و تمرینات پیکان هم از روز دوشنبه آغاز می‌شود، افزود: با توجه به مخالفت هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه پیکان با استعفای ویسی، امیدواریم همکاری این مربی با تیم پیکان ادامه پیدا کند.

سرپرست تیم فوتبال پیکان در مورد استعفای ویسی پس از پایان دیدار با پرسپولیس اظهار داشت: بسیاری از مربیان که نتایجی بدتر از پیکان کسب نموده و جایگاه پایین‌تری داشته، استعفا نداده اند اما ویسی با شهامت این کار را انجام داد تا دست مدیران باشگاه را باز بگذارد.

وی با بیان اینکه ویسی حتی در نشست‌های خصوصی به مدیران باشگاه اعلام نمود نیازی نیست اخراجش نمایند و هر وقت شرایط را نامناسب دیدند به او بگویند تا خودش برود، تصریح نمود: ویسی مربی ارزشمندی از نظر فنی و اخلاقی است و هیات مدیره باشگاه هم که به این موضوع وافق است، به خوبی از سرمربی تیم حمایت نمود.

رهقی در پایان با اشاره به اینکه با جذب دو مدافع و یک مهاجم بسیاری از مشکلات پیکان برطرف می‌شود، گفت: درحالیکه در ۳۰ دقیقه اول بازی با پرسپولیس عملکرد خوبی داشتیم و دو موقعیت صددرصد گلزنی را از دست دادیم، روی یک اشتباه دروازه‌مان باز شد. متاسفانه دفاعمان آسیب پذیر است و پس از دریافت یکی، دو گل سازماندهی‌اش را از دست می‌دهد که با رفع این مشکل، پیکان در بازی‌های آینده عملکرد بهتری را از خود ارائه خواهد نمود.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ