روانشناسان آمریکا: ترامپ مبتلا به بیماری روانی است

ترامپ قطعاً بیمار روانی است

جمعی از روانشناسان آمریکا با ارسال یک نامه به روزنامه نیویورک‌تایمز اعلام کردند که از صحبت‌ها و عملکردهای دونالد ترامپ می‌توان به این نتیجه رسید کرد که وی هیچ حس همدردی نسبت به دیگران و تحمل شنیدن صدای مخالف خود را ندارد.

آنها دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری این کشور را یک بیمار روانی و فاقد صلاحیت لازم برای ریاست‌جمهوری آمریکا میدانند. در این نامه اعلام شده است که دونالد ترامپ به دنبال رئیس‌جمهور بودن نیست بلکه بیشتر به دنبال این است که یک فاتح باشد.

این روانشناس‌های آمریکایی در نامه خود افزوده‌اند از صحبت‌ها و عملکردهای دونالد ترامپ می‌توان به این نتیجه رسید کرد که وی هیچ حس همدردی نسبت به دیگران و تحمل شنیدن صدای مخالف خود را ندارد.

در این نامه تصریح شده است که ترامپ برای آماده است تا برای حذف و بستن دهان مخالفان خود دست به هر اقدامی بزند که تمامی این امور نشان دهنده ابتلای وی به بیماری روانی است. در انتهای این نامه، روانشناسان آمریکایی تاکید کرده اند که دونالد ترامپ با این وضعیت روانی موجود صلاحیت بودن در پست ریاست‌جمهوری آمریکا را ندارد.

منبع: ایلنا

باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. قربان يوسفي درگاه گفت:

    سلام حدود هشتاد میلیون ایرانی چقدر از درامد کشور و حقوق خود در این رابطه اطلاع دارید.. ایا میدانید که حدود نود میلیون مشترک اب و برق و گاز داریم که پایین ترین ۱۲۰ هزار تومان و بالاترین ۸۰۰ میلیون تومان در هر دوره پرداخت میکنند.. حداقل میانگین چقدر است و این پول هنگفت کجا و چگونه هزینه میشود ….ایا میدانید مالیات مستقیم دریافتی در نه ماه اول سال حدود نود هزار میلیارد تومان بوده و هنوز بعد از چند سال از اجرای قانون مالیات ارزش افزوده اماری از مبالغ دریافتی ارائه نشده این مبالغ از کلیه اجناس و خدمات ارائه شده از ۵ تا ۸ در صد دریافت گردیده ….. ایا میدانید روزانه دو میلیون بشکه نفت در کشور پالایش و به میلیون ها لیتر بنزین و گازوئیل و نفت و انواع روغن و غیره تبدیل و عرضه میگردد.. ایا میدانید روزانه سه میلیون و پانصد هزار بشکه نفت و میعانات گازی صادر میشود…بدلیل درامد بالا و نبود کنترل اختلاس های فراوانی صورت میگیرد و هیچ امار دقیقی از درامدها وجود ندارد….. ایا میدانید صنعت پتروشیمی میلیاردها دلار برای کشور درامد دارد هرگز گزارش دقیقی از درامد و نحوه هزینه کرد ان ارائه نشده و از مکان های مناسب برای فرصت طلبان است….. ایا میدانید درامدهای حاصل از فروش تولید معادن اورانیم و طلا و مس و روی و غیره به چه میزان و چگونه هزینه میشود….. ایا میدانید درامدهای عوارض گمرک و غیره در کشور چقدر است….ایا میدانید درامدهای مختلف شهرداری در کشور چقدر است ….ایا میدانید درامدهای نیروی انتظامی در موارد مختلف در کشور چقدر است ….ایا میدانید درامدهای مناطق ازاد در موارد مختلف در کشور چقدر است ….ایا میدانید درامدهای حاصل از صادرات در موارد مختلف در کشور چقدر است ….ایا میدانید درامدهای حاصل از مراکز تفریحی و سیاحتی و زیارتی و مهمانسراها و هتل های دولتی در کشور چقدر است …..ایا میدانید درامدهای خودکفایی وزارت خانه ها و سازمان های وابسته در کشور چقدر است ….ایا میدانید درامدهای قوه قضاییه در کشور چقدر است…..ایا میدانید کوه طلا در زاهدان با ظرفیت ده میلیون تن یعنی به ازای هر ایرانی ۱۲۵ کیلوگرم طلا در حال فعالیت است….. یکی از مشکلات اصلی در بخش درامدها نبود کنترل و وجود اختلاس های کمتر از صد میلیارد تومان که معمولادر مقابل اختلاس های چند هزار میلیاردی به چشم نمیاید و کسی توجه زیادی به ان نمیکند متاسفانه اینگونه افراد در جامعه بسیار زیاد هستند یک نمونه کوچک اشاره کنیم در چند سال اخیر طبق امار رسمی گمرک ایران چند صد هزار ماشین میلیاردی وارد کشور شده و تحویل خریداران گردیده پر واضح کسی که ماشین چند میلیادی دارد خانه اش هم باید چند میلیارد قیمت داشته باشد و غیره ….حالا شما فکر کنید که چندتا کارگر ساده و یا کارمند و کشاورز و استاد دانشگاه و غیره توان خرید چنین چیزی را دارند…. خلع کنترل درامدها فرصت مناسبی را برای خیلی از افراد بوجود میاورد تا بتوانند براحتی به غارت بیت المال بپردازند…. جا دارد تا مسولین ذیربط فکری اساسی برای جلوگیری از این کار بکنند….

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *