روبرتو کارلوس کفش‌هایش را آویخت

خداحافظی مدافع ۳۹ ساله برزیلی از دنیای فوتبال

کارلوس ۱۲۵ بازی برای تیم ملی فوتبال برزیل به عنوان مدافع چپ انجام داد و در جام جهانی ۲۰۰۲ برزیل و کوپا امریکا ۱۹۹۷ و ۱۹۹۸ با سلسائو به مقام قهرمانی رسید.

مدافع ۳۹ ساله و سابق تیم ملی فوتبال برزیل از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
 
به گزارش فارس و به نقل از ساکروی، روبرتو کارلوس مدافع تیم فوتبال آنژی ماخاچ‌کالا روسیه روز گذشته اعلام کرد که از دنیای بازیگری فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

خداحافظی مدافع ۳۹ ساله برزیلی در شرایطی است که این بازیکن در ماه‌های اخیر فعالیت خوبی در تیم آنژی داشته است و به دنبال دریافت مدرک مربی‌گیری و ادامه حضور در این سمت در باشگاه روسیه‌ای است.

وی در این‌باره به افه گفت که مذاکراتی را انجام داده است که برای انجام بازی خداحافظی تیم‌های آنژی روسیه و رئال مادرید به مصاف یکدیگر بروند.

روبرتو کارلوس پس از ۲ سال حضور در پالمیراس برزیل در سال ۱۹۹۵ به اینترمیلان پیوست و پس از یک فصل حضور در باشگاه ایتالیایی راهی رئال مادرید شد.

وی در سانتیاگو برنابئو درخشش خوبی داشت و به همراه این تیم ۴ عنوان قهرمانی لالیگا، ۳ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و ۳ قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا را کسب کرد.

کارلوس ۱۱ سال در مادرید حضور داشت و  پس از حضور نه‌چندان طولانی در فنرباغچه ترکیه و کورینتیانس برزیل در سال ۲۰۱۱ به آنژی ماخاچ‌کالا روسیه پیوست و به عنوان کاپیتان این تیم به هواداران معرفی شد.

کارلوس ۱۲۵ بازی برای تیم ملی فوتبال برزیل به عنوان مدافع چپ انجام داد و در جام جهانی ۲۰۰۲ برزیل و کوپا امریکا  ۱۹۹۷ و ۱۹۹۸ با سلسائو به مقام قهرمانی رسید.


سایت خبری تحلیلی همصدا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ