روزهای پرکار شهرام ناظری

گردآوری توسط گروه موسیقی ممتازنیوز

موسیقی > چهره‌ها– شهرام ناظری همراه با گروه مولوی قطعات خاطره‌انگیز ۳۰سال فعالیت خود در عرصه موسیقی را در مرکز همایش‌های برج میلاد اجرا می‌کند.

محمدحسین توتونچیان، برگزار‌کننده این کنسرت در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی موسیقی ایران گفت: این کنسرت که ادامه اجرای تیرماه شهرام ناظری در نمایشگاه میلاد است برای استقبال و درخواست‌های مخاطبان برای دومین‌بار و البته با تغییر مکان، ۳ و ۴شهریورماه در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود. وی ادامه داد: به‌منظور رفاه در رفت‌وآمد علاقه‌مندان و نیز تقویت در سیستم نور، صوت و… برج میلاد را برای این اجرا انتخاب کردیم. به نقل از توتونچیان این هنرمند در این کنسرت خاطره‌انگیز‌ترین قطعات ۳۰سال قبل خود همچون «اندک اندک»، «آتش در نیستان»، «قفل زندان» و… را اجرا خواهد کرد.

از سوی دیگر ایسنا اعلام کرده‌است که شهرام ناظری ۱۴و ۱۵شهریور‌ماه در کرمانشاه برای همشهریانش برنامه خواهد داشت. شهاب متقی‌فر، رئیس انجمن موسیقی کرمانشاه از اعلام آمادگی استاد ناظری برای اجرای کنسرت در تاریخ مذکور در کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: تمام شرایط برای برگزاری این کنسرت فراهم است، مگر اینکه این کنسرت به‌صورت یکطرفه از سوی استاد به تأخیر بیفتد. رئیس انجمن موسیقی کرمانشاه یادآور شد: در زمینه هماهنگی‌های برگزاری این کنسرت تا این لحظه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت‌های بی‌دریغی از انجمن داشته که امیدواریم سایر ارگان‌ها نیز برای اجرای بهتر این کنسرت انجمن را یاری دهند. اجرای شهرام ناظری در محل ورزشگاه امام‌خمینی(ره) کرمانشاه خواهد بود.


RSS
منبع: همشهری
بازنشر: ممتازنیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ