روشهای ارسال شارژ به سیم‌کارت ایرانسل حجاج از داخل کشور

روشهای ارسال شارژ به سیم‌کارت ایرانسل حجاج از داخل کشور

مدیر روابط عمومی ایرانسل گفت: از ابتدای راه اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسل، فعال سازی سرویس و استفاده از سرویس رومینگ بین‌الملل، روشن کردن دستگاه تلفن همراه و دریافت پیام کوتاه در کلیه نقاط جهان برای تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری این اپراتور تلفن همراه کشور رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای در بر ندارد.

آرش کریم بیگی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ایرانسل با دارا بودن شبکه خدمات رومینگ بین‌الملل سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری در کشور، همانند سال گذشته و همزمان با فرارسیدن موسم حج ابراهیمی، تعرفه‌ خدمات رومینگ بین‌الملل را به حجاج معزز خانه خدا ارائه کرده است.

به گفته وی هزینه هر دقیقه مکالمه حجاج با ایران از طریق سیم کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل، صرف نظر از اینکه از خدمات کدام یک از اپراتورهای عربستان استفاده می‌کنند ۶۹۸۹ریال، هزینه هر دقیقه مکالمه با داخل عربستان ۴۹۸۹ریال، هزینه هر دقیقه مکالمه دریافتی از ایران ۳۴۸۹ریال و بهای ارسال هر پیام کوتاه ۲۲۸۹ریال تعیین شده و امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه در صورت انتخاب اپراتور زین در کشور عربستان برای مشترکین ایرانسل فراهم شده است.

وی تاکید کرد: کلیه مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل زائر خانه خدا باید برای اطمینان از فعال‌سازی رایگان خدمات رومینگ بین‌الملل برروی سیم‌کارت خود، حداقل بیست و چهار ساعت قبل از خروج از کشور، کد دستوری #۱*۱۱۱* را از خط ایرانسل خویش شماره‌گیری کنند. مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل نیز لازم است برای فعال سازی رومینگ روی سیمکارت خود، با شماره ۷۰۰ تماس بگیرند.

به گفته آرش کریم بیگی حجاج در صورت نیاز می‌توانند پس از فعال‌سازی سرویس رومینگ بین‌الملل، با “مرکز خدمات مشترکین ویژه حجاج ایرانسل” به شماره ۷۱۱ و یا ۰۰۹۸۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰ و همچنین پست الکترونیک haj@mtnirancell.ir تماس گرفته و سوالات و مشکلات احتمالی خود را با کارشناسان خدمات مشترکین ایرانسل مطرح و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند.

به گفته وی شارژ سیم‌کارت‌های ایرانسل حجاج علاوه بر کارت شارژ، از طریق روش‌هایی نظیر شارژ اینترنتی از طریق بانک‌های طرف قرارداد، خرید اعتبار و شارژ مستقیم از وبسایت ایرانسل و کنترل حساب اینترنتی، شارژ مستقیم با تلفن همراه از طریق نشانی charge.irancell.ir ، نماینده ایرانسل مستقر در کشور عربستان، سرویس ارسال شارژ و همچنین سرویس خط به خط ممکن می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه استفاده از شارژ شگفت انگیز، در حالت رومینگ امکان پذیر نیست گفت: علاوه بر سرویس خط به خط، آشنایان و اقوام حجاج از داخل ایران در هر لحظه با یک سیمکارت ایرانسل و از طریق شماره گیری کد دستوری # شماره ایرانسل حاجی*شماره رمز کارت شارژ*۱۴۱* میتوانند مبلغ شارژ مورد نظر خود را مستقیما به حساب سیمکارت حاجی مستقر در عربستان منتقل کنند. ضمن آنکه با استفاده از سرویس اینترنتی شارژ مستقیم و یا شارژ الکترونیک نیز بدون نیاز به رمز کارت شارژ این کار امکان پذیر است.

به گفته مدیر روابط عمومی ایرانسل حجاج با شماره گیری کد دستوری # شماره ایرانسل مورد نظر*۱۵۰* میتوانند به طور رایگان به مشترکین ایرانسل یک پیام کوتاه با محتوای “لطفا با من تماس بگیرید” ارسال کنند.

لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

اخبار ICT در ایستنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن