روش‌های اختلاس در شرکت بیمه ایران

نماینده دادستان در خصوص اختلاس شرکت بیمه ایران گفت: افراد دخیل در این اختلاس به ۳ روش اختلاس کرده‌اند.
ذبیحی‌زاده نماینده دادستان در پرونده اختلاس شرکت بیمه ایران در پنجمین جلسه از دادگاه رسیدگی به اختلاس شرکت بیمه ایران با اشاره به اینکه اختلاس در شرکت بیمه ایران به ۳ روش انجام شده است تصریح کرد: اتومبیل‌هایی که این افراد برایشان خسارت پرداخت کرده‌اند با استعلامی که از سیستم راهور ناجا شده است چنین پلاکی در بیرون واقعیت خارجی داشته است اما نوع خودرو متفاوت بوده است.

ذبیحی‌زاده خاطر نشان کرد: در روش دوم اختلاس این شبکه زمانی که از سیستم راهور ناجا استعلام شد مشخص شد اساسا چنین پلاکی وجود خارجی نداشته است به طوری که در روش سوم نیز با استعلامی که از سیستم راهور ناجا انجام شد مشخص شد اتومبیلی که برای آن خسارت مشخص شده است مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی و نهادهای مختلف بوده است.

نماینده دادستان ادامه داد: با بررسی‌هایی که صورت گرفت و همچنین اسناد و مستندات مشخص شد افراد در اختلاس شرکت بیمه ایران به ۳ روش اقدام کرده‌اند که این ۳ روش با استعلام از راهور ناجا روشن شد.

وی اضافه کرد: در ادامه با بررسی‌های مجدد مشخصات خودروهای زیان‌دیده را در اسناد شعبه فاطمی بررسی کردیم و مشخص شد خسارتی را که برای یک خودروی پیکان به ثبت رسیده است به شخص دارنده آن خودرو تحویل داده نشده است و مبلغ به خودروی دیگری واگذار شده است.

۴۷۴۷

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ