روش مخابرات برائ افزایش نرخ خدماتش

۱۳م اسفند ،

معاون رگولاتوری گفت: قرار بود دستورالعمل کاهش طول پالس مکالمه ۶ ماه توسط مخابرات اجرا و سپس تاثیر این اقدام بر قیمت‌ها بررسی شود؛ اما مخابرات در حین اجرای این مصوبه، مجوز افزایش تعرفه شورای رقابت را نیز اجرا کرد.
لطف‌الله سبوحی در گفت‌وگو بافارس اظهار داشت: در سال ۹۱ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با توجه به ادله شرکت مخابرات ایران مبنی بر افزایش قیمت‌ تمام شده خدمات مخابراتی، با افزایش طول پالس مکالمه موافقت کرد.
معاون صدور پروانه و بررسی‌های فنی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: به این ترتیب با کاهش طول پالس، مدت زمان مکالمات براساس تعداد پالس‌ها بیشتر شد و در نتیجه تعرفه‌ مکالمات درصدی افزایش یافت.
وی ادامه داد: در آن زمان مقرر شد تعرفه به مدت ۶ ماه اجرایی شود و پس از پایان ۶ ماه گزارش داده شود کە این مصوبه چه تاثیری بر قیمت‌ها داشته است؛ زیرا همواره تغییر قیمت در رفتار ترافیکی مشترکان اثرگذار است.
سبوحی افزود: امروز و در حالی کە بیش از ۶ ماه از اجرای مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات برائ کاهش طول پالس می‌گذرد، مشکلی کە وجود دارد این است کە شرکت مخابرات دستورالعمل شورای رقابت را برائ افزایش تعرفه اجرا کرده است.
معاون رگولاتوری افزود: اکنون باید راه‌حل این موضوع را پیدا کنیم.
به گزارش فارس، مدت دو ساله اجرای مصوبه‌ شورای رقابت برائ افزایش حداکثر ۱۲ درصدی تعرفه‌های مخابراتی در اسفند ۹۱ به پایان می‌رسد و مخابرات پیشنهاد تعیین تعرفه‌های تازه سال ۹۲ را برائ ارائه به این شورا آماده می‌کند.


iTanalyze.ir
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ