رونالدو دو ساعت زودتر بر سر تمرین حاضر شد!

ستاره پرتغالی رئال مادرید در شبکه های اجتماعی از تعهدش به رئال گفت.

به نقل از سایت گل، کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی پرتغال به شهر مادرید، در جلسه تمرینی روز ۴ شنبه رئال شرکت کرد. او اولین نفری بود که وارد شهرک ورزشی رئال شد و دو ساعت قبل از آغاز جلسه تمرینی، وارد این مجموعه گردید. البته دلیل این زود آمدن مشخص بود: دیدار با مورینیو و صحبت با او برسر مشکل ناراحتی اش که ده روز پیش و با اتمام بازی گرانادا آن را ابراز کرده بود.

تنها چند ساعت بعد و در عصر روز ۴شنبه بود که رونالدو پیغام جدیدی را در شبکه های اجتماعی برای هواداران رئال گذاشت و از بازگشتش به رئال خبر داد. این درحالی است که صحبت های او در روز ۲ سپتامبر وبعد از بازی با گرانادا هواداران رئال را نگران کرده بود ولی او حالا به دوستداران رئال دلگرمی می دهد.

رونالدو نوشت:« دو بازی و شش امتیاز؛ ماموریت انجام شد. ما ۳شنبه شب توانستیم گلهای بیشتری بزنیم ولی راستش را بخواهید، آذربایجان خیلی کار را پیچیده کرده بود. در هر صورت نتیجه نهایی هر دوی بازیها خیلی مثبت بود و الان زمان بازگشت به تیم باشگاهی و متمرکز کردن فکر و ذکر برروی باشگاهم است.»

در ادامه پیغام رونالدو می خوانیم:« می خواهم باردیگر یادآوری کنم که بدون آنکه وابسته به قراردادم باشم، تنها و تنها برروی برد در هر بازی و فتح هرجام ممکن تمرکز کرده ام و می دانم که تک تک این جامها برای هم تیمی هایم و تمام مادریدی ها مهم است.»

طبقه بندی: ورزش   |   تعداد بازدید: ۱۰۰ نفر   |   تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ شهریور
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , اخبار رونالدو, رونالدو


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *