رونمایی از امکانات تازه map.tehran.ir در آینده نزدیک

گردآوری توسط گروه عمران ممتازنیوز

http://www.bananews.ir/مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران از رونمایی امکانات تازه پایگاه اینترنتی www.map.tehran.ir خبر داد.

به گزارش ممتاز : علی اصغر قائمی – مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران ضمن بیان این مطلب افزود: www.map.tehran.ir از پنج سال پیش راه‌اندازی شده بود و طی این سال‌ها به تدریج توسعه و کابردهای آن افزایش یافت.

وی گفت: پس از رایزنی‌ها گسترده و انجام بررسی های لازم در شورای فناوری اطلاعات معاونت امور اجتماعی و فرهنگی مقرر شد تا سامانه به امکاناتی نظیر آدرس یابی هوشمند( مسیریابی)، نقشه محله‌ها، گردشگری تهران، جستجوی امکان خدماتی و عمومی همچنین خبرها مکان محور در راستای سیاست‌های محله ‌محوری این معاونت تجهیز شود.

قائمی ادامه داد: مراسم رونمایی از امکانات تازه این پایگاه اینترنتی شنبه ۲۲ تیر با حضور محمد باقر قالیباف شهردار تهران برگزار خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران با اشاره به دیگر مصوبات شوراای فناوری اطلاعات معاونت امور اجتماعی و فرهنگی تصریح کرد: علاوه بر مورد مذکور، مباحث مربوط به راه‌اندازی باشگاه الکترونیک و توسعه آموزش الکترونیک شهروندان با بهره گیری از ظرفیت سراهای محله و خانه های زیر مجموعه آن به خصوص خانه فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت.

وی گفت: همچنین در این خصوص پیشنهاد انجمن علمی دانشگاه تهران مبنی بر اجرای این طرح تشریح و راهکارهای تحقق آن و رسیدن به چشم انداز آموزش چهار میلیون شهروند در سال، ارزیابی شد.

قائمی ادامه داد: با نظر موافق اعضای شورا، مقرر شد تا امسال نیز نظیر سال‌های قبل سومین جشنواره ساب پورتال محله ها با دومین جشنواره شکوفا به صورت همزمان در اسفند ۹۲ برگزار شود.

– ممتاز، خبرها صنعت ساختمان کشور، عمران – معماری – شهرسازی
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *