رونمایی از جدیدترین مشکل دنیزلی در ترکیه / افندی با شریکش به مشکل خورده است

‘مصطفی دنیزلی’ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با شریک خود در هتل ‘کاپیتان’ شهر ساحلی ‘چشمه’ در غرب ترکیه دچار اختلاف شده است.

‘مصطفی دنیزلی ‘ که در سال ۲۰۱۰ میلادی با ‘ بلند چیزمجی’ شریک خود هتل لوکسی را در شهر ساحلی چشمه دایر کرده بود با او اختلاف پیدا کرده است.

رسانه های ترکیه امروز از مشکلات اخیر دنیزلی در مورد مسائل خانوادگی و عدم توافق وی با تیم بشیکتاش خبر داده و اضافه کردند که اختلافات وی با شریکش نیز دنیزلی را کلافه کرده است.

به نوشته پایگاه خبری صباح ، دنیزلی روز گذشته با شریکش به توافق رسید و قرار شد که هتل ‘کاپیتان’ را از وسط دو نیمه کرده و هردو به طور مستقل به کار خود ادامه دهند.

گفته می شود سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تماس تلفنی از مدیرعامل پرسپولیس درخواست مرخصی کرده است.

مصطفی دنیزلی پس از یک ماه حضور در ترکیه قرار بود شنبه شب گذشته به تهران بازگردد و از روز یکشنبه در تمرینات پرسپولیس حاضر شود.

همچنین قرار بود جلسه این مربی با رویانیان برگزار شود اما دنیزلی در تماس تلفنی با مدیرعامل باشگاه اعلام کرد ۵ روز دیگر نیاز به مرخصی دارد و پس از آن به تهران می‌آید.

دنیزلی بنا به آنچه که بیماری همسر و پدر همسرش اعلام شده پس از دیدار تیم پرسپولیس با الهلال عربستان در رقابتهای فوتبال باشگاه های آسیا به ترکیه بازگشته و تا امروز به ایران بازنگشته است، این در حالی است که وی یک سال دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد.

 

همچنین فارس در خبری نوشت:

مصطفی دنیزلی در تماس تلفنی با رویانیان مرخصی خود را به مدت ۵ روز دیگر تمدید کرد. وی پس از این موضوع برای رفع مشکل پدر همسرش عازم آمریکا شد تا با پزشکان متخصص گفت‌وگو کند.

گفتنی است پدر همسر دنیزلی بیمار و زیر نظر پزشکان در حال درمان است. همین موضوع باعث شده دنیزلی در سفرش به ایران تعلل کند.

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *