رونمایی از پرچم دوم داعش+تصاویر

تروریست های بعثی – تکفیری داعش از امروز با پیراهن دوم خود به میدان می روند. آنها که بر اساس یک ادعای عوامفریبانه و برای اینکه وانمود کنند جانشینان پیامبر (ع) هستند، از پرچم و پوشش سیاه استفاده می کردند، دیروز از پرچم و پوشش دوم خود رونمایی کردند.

به گزارش گروه وبگردی ممتازنیوز، پس از آغاز تظاهر و تبلیغات ضد داعشی امریکا و متحدانش که منجر به افزایش تعداد هواداران و اعضای این گروه تروریستی در جوامع افراطی و تکفیری پرور شده، بخش رسانه های و تبلیغاتی داعش نیز، اقدام به ایجاد یک تغییر اساسی در ظاهر این گروه کرد و پوشش جدید تروریست ها رونمایی شد.

تکفیری های داعش که بر اساس ادعای عوامفریبانه خود، تلاش می کردند با تاکید روی پرچم ها و لباس های سیاه و نام ها و اسامی ذکر شده در روایات مربوط به آخرالزمان، اینطور وانمود کنند که همان قیام کنندگان وعده داده شده و منجیان اسلام هستند، از دیروز پرچم سفید را نیز وارد نمادهای خود کردند و از این پس، با پیراهن دوم خود به میدان خواهند آمد.

پرچم جدید داعش، نگاتیو همان پرچم قبلی است.

* رونمایی از پرچم جدید داعش در سوریه

منبع: شبکه خبر


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. میلاد ماورا گفت:

    لعنت خداوند بر خودشونو پرچمشون.باور کنید الان چندشم میشه دارم نظری میذارم که مرتبط با این مسخره های کثیفه…حیفه مطلب.حیفه متن…

  2. محمود گفت:

    معلوم است ر وانشناسان آمر یکایی وانگلیسی خوب مشاور ه داده اند که سیاهی ظاهر ی آنها موجب تنفر ه اما چطو ر می خوان سیاهی قلبشان واعمالشان ر ابپوشانند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *