رویانیان: استقلالی‌ها تعلل کردند، انصاری فرد را گرفتیم

خبرگزاری آریا – بعد از پیوستن کریم انصاری‌فرد به باشگاه پرسپولیس مدیرعامل این باشگاه گفت: ما منتظر اقدام باشگاه استقلال برای جذب کریم انصاری‌فرد ماندیم اما زمانی که آنها تعلل کردند به خاطر هواداران پرسپولیس این بازیکن را جذب کردیم. 
به گزارش خبرگزاری آریا ، محمد رویانیان در خصوص نحوه پیوستن انصاری فرد به تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در روز بازی تیم های ملی فوتبال ایران و قطر آقای فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال با من تماس گرفت و در خصوص موضوعات کاری مختلف از جمله نقل و انتقالات و نحوه تامین منابع مالی گفتگو کرد. من خیلی صادقانه و بی‌پرده به عنوان یک برادر بزرگ‎تر برنامه‌هایم را به آقای فتح‌الله‌زاده گفتم و وی نیز از من خواست اگر امکان دارد اقدام به جذب کریم انصاری‌فرد نکنیم تا وی استقلالی شود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: من نیز در پاسخ به فتح‌الله‌زاده گفتم انصاری‌فرد مال شما، اما متاسفانه  پس از این تماس تلفنی، فتح‌الله‌زاده و سایر دوستان در باشگاه استقلال در نهایت کم‌لطفی من را مورد حمله قرار داده و اتهاماتی به من زدند که واقعا شایسته نبود.
وی در همین خصوص تاکید کرد: من تا امروز صبر کردم تا انصاری‌فرد استقلالی شود اما وقتی دیدم این بازیکن با باشگاه استقلال قراردادی امضا نکرده مجبور شدم به درخواست میلیون‌ها هوادار پرسپولیس لبیک بگویم و به خاطر آنها انصاری‌فرد را جذب کرده و با وی قرارداد ببندم.
رویانیان خاطرنشان کرد: البته در این بین از حیدری، مدیرعامل باشگاه سایپا، نیز کسب اجازه کرده ام هر چند که او دوست داشت که انصاری فرد در سایپا بماند ولی احساس کردم برای رشد و پیشرفت این بازیکن با حضور وی در تیم هایی مانند پرسپولیس یا استقلال مخالفتی نداشت. این موضوع باعث شد تا با این بازیکن قرارداد امضا کنیم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خاتمه تاکید کرد: شایسته است بگویم کریم انصاری فرد تربیت شده باشگاه ارزشمند فرهنگی-ورزشی سایپا است که جا دارد از مسئولان این باشگاه در این خصوص تشکر کنم.


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *