رویانیان باید پاسخگوی کار غیرحرفه‌ای خود باشد

۲۶ آبان iبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

در این ملاقات ظاهرا طرفین جهت حضور نیکبخت در پرسپولیس و بازگشت دوباره‎اش iبه لیگ برتر توافقاتی نیز کرده‎اند.

رضا آیت الله زاده در این خصوص iبه ایسنا می گوید: نمی دانم چه اتفاقی رخ داده که الان پرسپولیسی‌ها iبه فکر نیکبخت افتاده‌اند و چرا تاکنون خبری از آنها نبود.

مدیرعامل باشگاه گهر دورود با بیان اینکه این بازیکن متعلق iبه گهر بوده و هرگونه مذاکره برای جذب وی باید از طریق باشگاه صورت گیرد، ادامه داد: کار رویانیان کاملا غیر حرفه ای بوده و باید جوابگو باشد. چرا در این برهه حساس که گهر در آن قرار دارد این اتفاق رخ داده است.

وی عنوان کرد: پرسپولیسی‌ها با این کارشان احساسات مردم خونگرم لرستان و هواداران متعصب گهری را جریحه دار کرده اند ولی iبهتر است ادامه ندهند.

آیت الله زاده با بیان اینکه مذاکره مدیرعامل پرسپولیس با نیکبخت آن هم پیش از بازی حساس گهر با آلومینیوم روحیه سایر بازیکنان را تحت شعاع قرار داده، تصریح کرد: اگر امروز نیکبخت دوباره می تواند در لیگ برتر حضور یابد و فرصت دوباره ای iبه وی داده شده نتیجه پیگیری‌های مستمر باشگاه گهر دورود لرستان و لطف مسوولان است که از همین جا زحمات آنها را قابل تقدیر و ستایش می دانیم. پرسپولیسی ها چه کاری برای این بازیکن انجام داده اند که الان با وی مذاکره می کنند.

مدیرعامل باشگاه گهر دورود با بیان اینکه نیکبخت متعلق iبه گهر بوده و برای این تیم توپ خواهد زد، اضافه کرد: تیم پرسپولیس در پست نیکبخت نزدیک iبه ۷ تا ۸ بازیکن دارد و نمی دانیم این مذاکره با چه هدفی انجام شده است.

آیت الله زاده گفت: این بازیکن قطعا برای گهر و با پیراهن این تیم در لیگ برتر امسال بازی خواهد کرد و می تواند کمک خوبی برای ما در ادامه رقابتها و بازیها باشد.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *