رویانیان: دیگر خسته‌ شده‌ام

جام جم آنلاین: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید مسئولیت انتخاب سرمربی تیم را به علی پروین و کمیته‌ فنی باشگاه واگذار کرده است.

محمد رویانیان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره خبر استعفایش از پرسپولیس گفت: قصد داشتم پس از انتخاب پروین از حضور در پرسپولیس کناره‌گیری کنم، اما پروین به محض اینکه این موضوع را فهمید گفت که به خاطر جلوگیری از رفتن من این پیشنهاد را نمی‌پذیرد.

وی افزود: دیگر خسته شده‌ام. نمی‌توانم درباره اتفاق‌هایی که افتاده صحبت کنم. متاسفانه ما هر کاری که می‌‌کنیم با واکنشی روبرو می‌شویم. یکی درباره گزینه‌مان اطلاعیه می‌دهد و دیگری اتهاماتی مطرح می‌کند. پس از این واکنش‌ها دیگر خسته‌ام و وظیفه انتخاب سرمربی را به پروین و کمیته فنی می‌دهم تا آنها خودشان تصمیم بگیرند. به پروین و کمیته فنی مسوولیت داده‌ام تا سریعا نظرشان را در بین گزینه‌های موجود بدهند، تا سرمربی را به هواداران معرفی کنیم.

رویانیان افزود: هر تصمیم ما با واکنشی روبرو می‌شود، فدراسیون یک حرف می‌زند و رسانه‌ها چیز دیگری می‌گویند. انتخاب‌های ما همیشه پخته بوده است اما دیگر از واکنش‌ها خسته شده‌ام. از گفتمان حاکم در فوتبال و اتهاماتی که می‌زنند، واقعا خسته‌ام.

وی ادامه داد: بزرگ‌ترین گزینه‌ای که مد نظر داشتیم برای ما قیمتی غیرمنطقی تعیین کرد که نشان‌دهنده این بود که او به پول بیش از باشگاه علاقه دارد، اما من به خودم اجازه نمی‌دهم پولی که حق یک مربی نیست را به او بدهم. البته رقم‌هایی که متسو و کالدرون داشتند، منطقی و به رقم مربیان ایرانی نزدیک بود.

رویانیان افزود: واقعا از اتفاقاتی که در فوتبال می‌افتد، ناراحت هستم. دیگر ایمان پیدا کرده‌ام که اتفاقات در فوتبال در جایی دیگری رقم می‌خورد.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ