رویانیان : نام کاظمیان به هیچ عنوان از ذهن من پاک نمی‌شود

۲۷م آذر ،

رویانیان : نام کاظمیان به هیچ عنوان از ذهن من پاک نمی‌شود

ایسنا: خبرها باشگاه پرسپولیس : محمد رویانیان با کناره‌گیری شیرینی از ریاست هیات مدیره پیشکسوتان پرسپولیس موافقت کرد.

 به گزارش فوتبال آنلاین مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دربارهٔ شرایط کنونی این تیم گفت: امیدوارم پرسپولیس در بازی با ملوان نتیجه خوبی بگیرد و سبب خوشحالی هواداران شود. گل‌محمدی در چند روز قبل روزهای سختی را گذرانده چرا که وضعیت ژوزه نامشخص بوده است. البته خوشحالم که در این مدت اشخاصی مثل کریم باقری، ادموند بزیک، مجتبی حسینی و فرهاد چیذری کنار گل‌محمدی بوده‌اند و در کار هدایت تمرین‌ها او را کمک کرده‌اند. به ویژه از کریم باقری بی نهایت ممنونم که خالصانه علاقه خود را به پرسپولیس ثابت کرده است.

وی دربارهٔ انتخاب شیرینی به عنوان رییس هیات مدیره شرکت پیشکسوتان پرسپولیس و انتقادهایی که بعضی پیشکسوتان از این انتخاب کرده‌اند گفت: اولا باید بگویم که انتصابی در کار نبوده است و شیرینی به این سمت انتخاب شده است. ما برای سازماندهی پیشکسوتان حرکتی کردیم اما حالا انتقاد می‌شنویم. لازم است توضیح بدهم که دوستان بدانند ما برای سازماندهی پیشکسوتان برای همه پرونده تشکیل دادیم و به همه بازیکنان قدیمی پرسپولیس فراخوان دادیم و اطلاعات آن‌ها را جمع‌آوری کردیم. بسیار‌ها آمدند و با ما همکاری کردند و باشگاه هم برای این کار واقعا وقت گذاشت. اشخاصی مانند استیلی و شیرینی شبانه‌روزی روی این موضوع کار کردند.

رویانیان ادامه داد: حدود ۴۰ نفر از پیشکسوتان در یک جلسه گرد هم آمدند که در آن نشست بسیار از قدیمی‌ها هم نبودند و فکر می‌کنم همین سبب شده که آن‌ها در جریان اتفاق‌ها نباشند و امروز از مسائل انتقاد کنند که ای کاش بودند و در جریان همه چیز قرار می‌گرفتند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه شیرینی با اصرار پیشکسوتان عضو هیات مدیره شده گفت: در آن جلسه دوستان به شیرینی گفتند که از آنجایی که شما بیشتر در جریان امور میباشید و می‌توانید منابع مالی به شرکت بیاورید و در کارهای اجرایی و اداری واردترید کاندیدا شوید. او تمایلی برای این کار نداشت اما اصرار اشخاصی مانند پروین سبب شد که شیرینی عضویت در هیات مدیره را قبول کند.

وی افزود: از ۴۰ نفری که در آن نشست بوده‌اند ۳۸ نفر به عضویت شیرینی رای داده‌اند. پس از آن در هیات مدیره هم دوباره رای‌گیری کردند و استیلی مدیرعامل شد و شیرینی هم به عنوان رییس هیات مدیره انتخاب شد. خود شیرینی به من گفت حالا که پیشکسوتان انتقاد دارند از این شرکت کنار می‌روم تا دیگران بیایند. من هم قبول کردم و به او گفتم در هیات مدیره فرد دیگری را جای خود بیاورید اما تا جایی که می‌توانید به هیات مدیره کمک کنید.

محمد رویانیان دربارهٔ جدایی مهرزاد معدنچی و جواد کاظمیان از پرسپولیس گفت: بسیار متاسف هستم که این اتفاق می‌افتد. به هر حال شرایطی است که در فوتبال وجود دارد، کاظمیان جزو قدیمی‌های پرسپولیس است. هواداران همیشه او را دوست داشته‌اند. کاظمیان افتخارات بسیاری برای تیم به دست آورده و جوان خوبی است که در زمان حضورش در تیم هیچ حاشیه‌ای برای این تیم درست نکرد. به همین خاطر به هیچ عنوان از ذهن من پاک نمی‌شود و از این به بعد هم از او حمایت خواهم کرد.

وی افزود: معدنچی هم یک بازیکن بااخلاق و باغیرت است و در این مدتی که این دو بازیکن در پرسپولیس بودند، جز اینکه اتحاد و همبستگی ایجاد کنند، کار دیگری نکردند. حتی یک بار هم پیش نیامد که به من گزارش دهند کاظمیان و معدنچی به تیم یا کادر فنی اعتراض کرده‌اند. امیدوارم هرجا می باشند موفق باشند.


FootballOnline.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ