روی پلاسمای جدید پاناسونیک ۴ نفره نقاشی کنید

یکشنبه ۷ خرداد – ۰۴:۳۰:۰۷ ب.ظ

نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
بزرگنمایی:  

خبرگزاری آریا-  پاناسونیک پلاسمای تعاملی ۶۵ اینچی معرفی کرده که با استفاده از این تلویزیون هوشمند چهار نفر به صورت همزمان قادر به نقاشی بر روی نمایشگر با چهار رنگ مختلف خواهند بود.
به گزارش خبرگزاری آریا، نقاشی بر روی سطح این تلویزیون تنها با قلم مخصوص امکان‌پذیر است و حتی اگر کاربران دست خود را روی نمایشگر بگذارند، مشکلی برای دستگاه پیش نخواهد آمد.
پیکسل‌هایی که قلم دیجیتال بر روی آنها کشیده می‌شود، ۶۰ بار در ثانیه روشن می‌شوند و به این ترتیب خطوط کشیده شده با قلم با رنگ انتخابی کاربر نماش داده می‌شود.
پاناسونیک ادعا می‌کند تلویزیون پلاسمایش خطای نرم‌افزاری نمی‌دهد. چرا که سایر تلویزیون‌ها تنها قادر به شناسایی یک عکس‌العمل هستند؛ به همین دلیل اگر هر دو دست کاربر به صفحه بخورد، ممکن است دچار خطای نرم‌افزاری شود.
ولی از آنجا که قابلیت نقاشی بر روی نمایشگر این تلویزیون با قلم دیجیتال و برای چهار کاربر امکان‌پذیر است، اگر دست خود را روی نمایشگر بگذارید، باز هم با خطای نرم‌افزاری مواجه نخواهید شد. چراکه نمایشگر فقط اطلاعات ارسالی با قلم را شناسایی می‌کند.
پلاسمای تعاملی پاناسونیک برای دانش‌آموزان در مدارس و حتی برای جلسات بازرگانی کاربرد دارد. ضمن اینکه افراد مختلف می‌توانند با استفاده از کابل یا به صورت بی‌سیم به این نمایشگر متصل شوند.
پلاسمای پاناسونیک در ماه جولای در سه سایز ۶۵، ۸۵ و ۱۰۳ اینچی به بازار عرضه خواهد شد. پاناسونیک پیش‌بینی کرده ۳۵۰ میلیون نسخه از این تلویزیون را تا سال ۲۰۱۵ به فروش برساند.

کد خبر: ۲۰۱۲۰۵۲۷۱۶۳۰۰۷۳۹۰


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *