ریما رامین‌فر:نوای اذان موذن زاده اردبیلی روح مرا زنده می‌کند

نوای اذان “موذن‌زاده اردبیلی” درماه مبارک رمضان به هنگام افطار،روح مرا زنده می‌کند.

“ریما رامین‌فر” بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون با اشاره به ماه ضیافت خداوند،ماه مبارک رمضان در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت:در ماه مبارک رمضان آرزو می‌کنم که امنیت و آرامش بیشتری در جامعه حاکم شود.
وی افزود:همیشه در ماه مبارک رمضان سعی می‌کنم تا بیشتر خشم خود را کنترل کنم تا با آرامش بیشتر در کنار خانواده‌ام زندگی کنم.
وی با بیان این مطلب که صدای اذان “مرحوم موذن‌زاده اردبیلی” روح مرا زنده می‌کند،اظهار داشت: لحظه اذان،وقتی صدای مرحوم موذن زاده اردبیلی را می‌شونم گریه می‌کنم و در آن لحظه برای همه جوانان میهنمان دعا می‌کنم و آرزوی سلامتی برای همه آنان دارم.
رامین فر ادامه داد:بیشتر لحظات به فکر جوانانی هستم که نمی‌توانند از مشکلات و مواضع عبور کنند تا شاد زندگی کنند.
وی تصریح کرد:بیشتر جوانان با احساس گناه بزرگ می‌شوند و فکر می‌کنند همیشه در حال گناه کردن هستند و من لحظه اذان برای آنها دعا می‌کنم.
وی با بیان این مطلب که ماه رمضان ماه شادی خداوند و بندگان است،گفت:برنامه‌ریزی برای رفتن به خانه کسی را ندارم ولی هر سال به خانه کسانی می‌روم که دلشان شاد شود.
رامین فر با بیان این مطلب که عاشق خرما و سبزی خوردن هستم،افزود:سبزی خوردن و خرما و چای شیرین در ماه رمضان بسیار دوست داشتنی است و پهن کردن این سفره را به همه روزه‌داران توصیه می‌کنم.
وی با بیان این مطلب که روح استاد سمندریان شاد باشد،گفت:در ماه رمضان آرزوی طلب مغفرت برای همه بزرگان سینما به خصوص مرحوم “سمندریان” دارم و آرزو می‌کنم در این ماه عزیز وضعیت نابسامان سینما،‌بهبود یابد./ه


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ