رییس دفتر نظارت شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد: هنر شهدا انسان‌سازی است

رییس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان کهگیلویه و بویراحمد، هنر شهدا را انسان‌سازی دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ـ منطقه کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام قدرت‌الله خرم‌روز طی سخنانی در مراسم یادواره ۱۲ شهید دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: در سه دهه انقلاب اسلامی ایران، دشمن انواع دسیسه‌ها، توطئه‌ها و دشمنی‌ها را به کار بست تا انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) و پشتیبانی مردم شکل نگیرد و بعد از انقلاب با کمک گروه‌های تروریستی دست به ترور پاک‌ترین جوانان ما زدند تا انقلاب شکست بخورد و از بین برود.

وی ادامه داد: دانشگاه محل تولید و تحصیل علم است و دانشگاهیان ما در زمان جنگ وقتی مشاهده کردند که دشمن قصد تهاجم به آب و خاک و میهن را دارد سنگر علم و دانش را رها کردند و به جنگ حق علیه باطل رفتند و جان خود را در راه خدا هدیه کردند.

رییس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد افزود: امروزه دشمن به شکل، تاکتیک و روش دیگری به جنگ نظام آمده اما دیده‌بان تیزبین نظام با نامگذاری سال به نام‌های مختلف دست دشمن را برای دست‌اندازی به نظام کوتاه می‌کند و این تلنگری است به خدمتگزاران نظام که با جدیت، زمینه رفاه و معیشت مردم را فراهم کنند.

خرم‌روز در خصوص گروهک تروریستی منافقین اظهار کرد: این گروهک از اوایل انقلاب دست به ترورهای مختلف و فراوانی در خاک جمهوری اسلامی زد و حتی وزارت امور خارجه آمریکا مدارکی به دادگاه این کشور ارائه داد که تروریست بودن این گروهک را ثابت می‌کند اما دولت آمریکا به خاطر منافع خود در دنیا، نام این گروهک را از لیست گروه‌های تروریستی حذف کرده است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان که از نظر منطق کم آورده‌اند و در میدان گفت‌وگو حرفی برای گفتن ندارند با ساخت فیلمی آمریکایی ـ صهیونیستی به پیامبر (ص) توهین می‌کنند که این توهین به تمام انبیای الهی است.

رییس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: آنان که به جایگاه ارزشمند و والای پیامبر (ص) توهین کردند اعتقادی به هیچ یک از انبیا نداشتند و به حمدالله خروش مسلمانان در سراسر جهان آنها را در خشم خود محو خواهد کرد.

خرم‌روز در ادامه گفت: شهیدان به مقامی رسیدند که انسان‌های عادی از درک و رسیدن به آن مقام باز می‌مانند و آن نزدیکی به پروردگار عالم است. برای درک مقام شهدا باید بیشتر در زندگی آنها تحقیق کنیم و دانشگاه‌ها باید فرهنگ شهید و شهادت را نهادینه کنند.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *