رییس شورای راهبردی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

گردآوری توسط گروه آموزش ممتازنیوز

خبرگزاری آریا- با حکمی از سوی  میرزاده ،  باقر لاریجانی به سمت قائم مقام رییس دانشگاه در علوم پزشکی و رییس شورای راهبردی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.
به گزارش خبرگزاری آریا، باقر لاریجانی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با حکمی ازسوی  حمید میرزاده سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی به سمت قائم مقام رییس دانشگاه در علوم پزشکی و رییس شورای راهبری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.
در متن این حکم آمده است:
جناب آقای  باقر لاریجانی
استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی تهران
دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از ثمرات انقلاب اسلامی نقشی بی بدیل در ارتقای آموزش عالی در کشور ایفا نموده است. این مجموعه عظیم دانشگاهی تبلور مشارکت مردمی در گسترش آموزش و تحقیقات کشور است که دانش آموختگان آن در پیشبرد آرمان های جمهوری اسلامی بسیار موثر ظاهر شده اند.
تاثیر شگرف دانشگاه آزاد اسلامی در تامین نیروی انسانی مورد نیاز نظام سلامت جمهوری اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست. واحدهای علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با بهره مندی از دانش اساتید به نام کشوری، مهد پرورش متخصصان و کارشناسان متعهد و کارآمد در حیطه پزشکی می باشند.
نظر به تعهد و تجربیات گرانقدر جانبعالی در حوزه علوم پزشکی، بدین وسیله به عنوان قائم مقام رییس دانشگاه در علوم پزشکی و رییس شورای راهبردی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب می گردید تا دانشگاه را در تحقق چشم اندازهای رفیع و اهداف متعالی آن یاری فرمایید.
ارتقای کیفیت آموزش، پ‍ژوهش و خدمات سلامت در گستره دانشگاه، گسترش رشته های نوین و مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و رشته های مرتبط با گروه پزشکی، افزایش تعاملات بین الملل در راستای ارتقای کیفیت آموزش و پ‍ژوهش، تلاش جهت جذب نخبگان جهت تاثیرگذاری در دانشگاه و  توجه جدی به مقوله فرهنگ و اخلاق پزشکی از جمله اموری است که انتظار می رود با حضور جنابعالی تحولات اساسی پیدا کند.
در این زمینه اختیار رییس دانشگاه در حوزه های مختلف سلامت اعم از آموزش، پژوهش و خدمات پزشکی به جنابعالی تفویض شده و کلیه معاونان و همکاران محترم در واحدهای دانشگاهی مختلف نیز همکاری لازم را در جهت یشبرد اهداف ذکر شده خواهند داشت.
امید است با عنایت خداوند متعال و استفاده از کلیه ظرفیت های موجود، دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی سرآمد در حیطه پزشکی در سطح منطقه و جهان گردد. توفیق همگان را در راه اعتلای دانش از خداوند متعال خواستارم.

 


خبرگزاری ممتاز به نقل از آریا
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *