رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان تاکید کرد: برخورد با مخلان امنیت به شدیدترین شکل

ImageHandler-2.jpg

رییس جدید دادگستری شهرستان خاش در مراسمی با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران کل استانی و مسوولان، علما و معتمدان شهرستان خاش در محل مجتمع فرهنگی هنری ارشاد و اسلامی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ـ منطقه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام ابراهیم حمیدی، رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان در این مراسم گفت: دستگاه قضایی در استان از هیچ گونه تلاش و کوششی برای تامین امنیت و کمک به توسعه، عمران، رشد و آبادانی وخدمت به مردم دریغ نمی‌کند و با کسانی که با امنیت مردم بازی می‌کنند به شدیدترین شکل برخورد می‌کند. اشرار و مفسدان بدانند که مسئولان در کنار مردم بوده و برای اهداف نظام تلاش می‌کنند.

وی گفت: مسوولان اولویت خود را در جهت پیشرفت و آبادانی کشور با همراهی و همیاری مردم قرار داده و این مهم به امید خدا باتحقق امنیت و دلسوزی خدمتگزاران نظام مسیر خواهد بود. وحدت بین مردم و مسوولان از سیاست‌های مهم دولت و نظام و دستگاه قضایی به شمار می‌رود.

حجت‌الاسلام حمیدی اظهارکرد: دشمنان با شیعه و سنی، فارس و بلوچ، عرب و عجم مشکل نداشته، بلکه با اصل نظام و اهداف عالیه عدالت محورانه‌ی آن در دنیا و کشور ما مشکل دارند و با عدم با تعامل با کشور ما می‌خواهند اهداف پلید خود را پیاده سازند.

وی سپس تاکید کرد: تعامل با مردم در کنار اجرای عدالت و حدود شرعی باید در دستور کار مسئولان و قضات دادگستری باشد.

در این مراسم،‌ محمدباقر کیانی به عنوان رییس جدید دادگستری خاش معرفی و از خدمات محمد علی رواستان رئیس قبلی آن تقدیر شد.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *