رژیم صهیونیستی، تهدید هسته ای در منطقه

به گزارش سرویس بین الملل شبکه ایران، تاکتیک رژیم صهیونیستی و غرب علیه جمهوری اسلامی تا آنجا پیش می رود که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسراییل در جریان سخنرانی سه روز پیش خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد بار دیگر کشورمان را تهدیدی برای منطقه معرفی می کند و مدعی می شود که ایران به سوی تولید بمب هسته ای پیش می رود.
این ادعاها در حالی مطرح می شود که مقامات جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کرده اند که ساخت و تولید سلاح هسته ای یک فعل حرام است.
” بشیر عبدالفتاح ” کارشناس مصری مسایل استراتژی و تروریسم معتقد است که  رژیم صهیونیستی را به تروریسم هسته ای در جهان متهم کرد.
وی شنبه شب در گفتگو با شبکه تلویزیونی العالم اظهار داشت: منظور مسئولان جمهوری اسلامی از تروریسم هسته ای، استفاده از سلاح هسته ای برای ارعاب کشورها و یا تحت فشار قرار دادن آنها به هدف باج گیری سیاسی است.

وی افزود: بارزترین نمونه تروریسم هسته ای، رژیم صهیونیستی است که تنها دارنده سلاح هسته ای در منطقه خاورمیانه است.

بشیر عبدالفتاح همچنین اظهار داشت: بدون شک رژیم صهیونیستی تهدید واقعی برای کشورهای منطقه به شمار می آید؛ ولی این رژیم تلاش می کند با مطرح کردن ادعای تهدید هسته‌ای از سوی ایران، افکار عمومی مجامع بین المللی را از واقعیتها منحرف کند.

بشیر عبدالفتاح تأکید کرد: کشورهای متعددی در دنیا از طرح رژیم اشغالگر آگاهند ولی با این رژیم همراهی می کنند؛ برخی قدرتهای بزرگ مانند آمریکا با اهداف انتخاباتی و به دلیل روابط ویژه با رژیم اشغالگر، با طرح این رژیم همکاری می کنند.

عبدالفتاح ادامه داد: درحالیکه هیچ دلیل واقعی مبنی بر انحراف برنامه هسته ای ایران وجود ندارد؛ بنیامین نتانیاهو تلاش می کند تا افکار عمومی را از زرادخانه های سلاح هسته ای رژیم اشغالگر که دارای بیش از ۲۰۰ کلاهک است، منحرف کند.
پایان مطلب/
 


شبکه ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ