رکوردزنی با دوچرخه سواری به پشت +عکس

خرداد ۱۴۰۰

دوچرخه سواری یکی از وسیله های حمل و نقل است که می توان کارهای مختلفی را به کمک آن انجام داد و یکی از این کارها انجام حرکات نمایشی و ثبت رکوردهای تازه در کتاب رکوردهای گینس است.

به گزارش گروه خواندنی های ممتاز نیوز، اشخاصی در دنیا می باشند که می توانند با استفاده از دوچرخه رکوردهای سرعت یا طولانی ترین مسافت را به ثبت برسانند اما انجام حرکت های عجیب نیز می توانند راهی برای خودنمایی با استفاده از دوچرخه باشد.

“اندرو هلینگا” دوچرخه سوار استرالیایی است که به تازگی توانسته است یک رکورد بسیار جالب را وارد کتاب رکوردهای گینس کند. این مرد که تبحر خاصی در برعکس دوچرخه سواری کردن دارد رکوردی ۳۳۷ کیلومتری را به نام خود ثبت کرد.

این دوچرخه سوار ۴ روز پیش از ساعت ۶ صبح آغاز به رکاب زدن کرد و تنها پس از یک استراحت کوتاه در میان راه توانست به رکورد قبلی که ۱۸۲ کیلومتر بود رسیده و نامش را وارد کتاب گینس کند اما این مقدار برای او راضی کننده نبود.

این مرد که یک روز تمام برای ثبت رکوردش زمان داشت تصمیم گرفت تا این رکورد را حداقل برای چندین سال به نام خود داشته باشد. او در ادامه روز برای رسیدن به ۳۰۰ کیلومتر تلاش کرد و در اتفاقی جالب توانست ۳۳۷ کیلومتر دوچرخه سواری برعکس به نام خود ثبت کند.

این دوچرخه سوار اعلام کرده است که از کودکی علاقه خاصی به دوچرخه سواری برعکس داشته و حالا توانسته این رشته از ورزش مورد علاقه اش را به نام خودش ثبت کند. او پس از ثبت رکورد قصد دارد درآمد آن را بتا سقف ۱۰ هزار دلار برای خیریه صرف کند. 


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *