ریبری: از اسپانیا نمی ترسیم

فرانک ریبری می گوید: “بازی مقابل اسپانیا همیشه احساس ویژه ای است. آنها بازیکنان فوق العاده ای دارند. اگرچه ما باید در بخش هایی بهتر شویم، اما ما هم تیم بزرگی هستیم. نمی خواهم به عنوان تیم ضعیف تر پا به میدان بگذاریم. ما هنوز فرانسه هستیم.”

عصر ایران ورزشی –  فرانک ریبری، ستاره تیم ملی فرانسه، می گوید تیم ملی فرانسه در بازی پیش رو در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴، هراسی از اسپانیا ندارد.
 
 به گزارش ورزش ۳، ریبری در گفتگو با خبرنگاران گفت:” بازی مقابل اسپانیا همیشه احساس ویژه ای است. آنها بازیکنان فوق العاده ای دارند. اگرچه ما باید در بخش هایی بهتر شویم، اما ما هم تیم بزرگی هستیم. نمی خواهم به عنوان تیم ضعیف تر پا به میدان بگذاریم. ما هنوز فرانسه هستیم.”

ریبری می داند که تیم اسپانیا از کیفیت بالایی برخوردار است اما از هم تیمی هایش خواست که به یاد داشته باشند که فرانسه هم یکی از قدرت های فوتبال اروپاست.

او همچنین تایید کرد وقتی از سوی هواداران فرانسوی تشویق می شود، با فشار کمتری بازی می کند.

وی افزود: ” همه از کیفیت بازی من آگاه هستند؛ چه شما روزنامه نگاران و چه هواداران؛ همه می گویند من بهتر شده ام. درست است. من با آزادی بیشتری بازی می کند؛ راحت تر هستم، فشار کمتری احساس می کنم و استرس کمتری دارم.”

فرانسه پیش از دیدار مقابل اسپانیا، در دیداری دوستانه با ژاپن روبرو می شود.

فرانک ریبری و یارانش، آخرین بار در یورو ۲۰۱۲ به مصاف اسپانیا رفتند و در نمایشی کسل کننده، بازی را به راحتی به حریف قدر خود واگذار کردند.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید 


عصر ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ