ریسک بزرگ پزشکان شوماخر در هجدهمین روز کما

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > دیگر ورزشها – در حالیکه مایکل شوماخر برای هجدهمین روز در کما به سر می برد، پزشکان آزمایش بر روی سر او را آغاز کردند.

به گزارش ممتاز؛ پزشکان سرانجام آزمایش‌های خود را بر روی سر مایکل شوماخر را آغاز کردند. این خبری بود که پس از ۱۸ روز هواداران اسطوره اتومبیلرانی جهان را تا حدودی از نگرانی خارج کرد. در حالی که شوماخر از روز ۲۹ دسامبر در کما به سر می برد، هنوز به طور دقیق مشخص نیست که از کدام ناحیه سرش دچار آسیب دیدگی شده. به همین خاطر پزشکان این راننده آلمانی امروز (چهارشنبه) دستور آزمایش بر روی قسمت های آسیب دیده از سر او را صادر کردند تا از وضعیت فعلی او اطلاع بیشتری داشته باشند. هرچند روزنامه بیلد در گزارش خود آورده که این اقدام ممکن است هر عارضه غیر متظره ای را در پیش داشته باشد.

مایکل شوماخر یکشنبه ۲۹ دسامبر در حالیکه با پسر ۱۴ ساله اش در کوه‌های آلپ به اسکی رفته بود، دچار اتفاق شدیدی شد و به سبب ضربه ای که به سرش وارد شد، به کما رفت. هر چند پس از گذشت هجده روز پزشکان از روند بهبودی او ابراز رضایت کرده‌اند اما به نظر می رسد قهرمان اتومبیلرانی جهان همچنان در وضعیت بحرانی به سر می برد.

۲۵۲ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *