ریش سفیدی نمودیم و نگذاشتیم کار iبه اخراج برسد

۴شنبه ۱۰م آبان iبه نقل از منبع ذکر شده در انتهای خبر در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

پاسخ سخنگوی خانه موسیقی iبه گزارش تفسیری هنرآنلاین/

سخنگوی خانه موسیقی گفت: فعالبت روزمره کانون سازندگان ساز ادامه دارد و پیشکسوتان این حوزه طی جلسه‌هایی که با مدیرعامل خانه موسیقی دارند، فعالیت‌های این کانون را انجام می‌دهند.

داریوش پیرنیاکان، سخنگوی خانه موسیقی در گفت و گو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین درباره تعلیق کانون سازندگان ساز گفت: کانون سازندگان ساز هم اکنون فعالیت‌های روزمره خود را انجام می‌دهد و پیشکسوتان این حوزه مانند استاد پوریا، امیر عطایی و فرمان مرادی طی جلسه‌هایی که با مدیر عامل خانه موسیقی دارند، فعالیت‌های روزمره این کانون را انجام می‌دهند.

سخنگوی خانه موسیقی با تاکید بر اینکه در حال حاضر فقط هیئت مدیره کانون سازندگان ساز معلق شده است، خاطرنشان نمود: برای معلق نبودن این هیئت مدیره باید شخصی را که هیئت مدیره خانه موسیقی کنار گذاشته است را برکنار کند و عضو علی البدل را جایگزین آن نمود.

وی در ادامه با تاکید بر این موضوع که معلق شدن هیئت مدیره کانون سازندگان ساز غیرقانونی نمی باش، تصریح نمود: بعد از اینکه اعضای هیئت مدیره کانون سازندگان ساز برخلاف اساسنامه خانه موسیقی رفتار نمودند و همچنین براساس شکایت‌های اعضا این کانون، شورای داوری خواهان رسیدگی iبه این وضعیت شد و این شورا طی سه جلسه، هیئت مدیره کانون را دعوت نمود اما هیچ کدام در این جلسه حضور پیدا نمودند.

پیرنیاکان ادامه داد : حتی هیئت مدیره خانه موسیقی تصمیم iبه اخراج رئیس هیئت مدیره کانون گرفت اما با توجه iبه اینکه ما یک نهاد مدنی هستیم، ریش سفیدی نمودیم و نگذاشتیم کار iبه اخراج برسد.

سخنگوی خانه موسیقی خاطرنشان نمود:ما در زمینه حکمی‌ که صادر نموده ایم با سه وکیل توانا مشورت نمودیم و همه اتفاق نظر iبه تغییر رئیس هیئت مدیره کانون سازندگان ساز داشتند.

لازم iبه ذکر است که براساس بند دو و چهار ماده ۲۶ اساس نامه خانه موسیقی، بازرس خانه موسیقی موظف iبه پاسخگویی و رسیدگی iبه شکایات اعضای هیئت مدیره و نظارت بر حسن جریان امور خانه موسیقی براساس اساس نامه است، اما تماس خبرنگار هنرآنلاین با آذر‌هاشمی‌(بازرس خانه موسیقی) بی نتیجه مانده است و ایشان حاضر iبه پاسخگویی در این زمینه نبود.

پایان پیام/۴۶


آخرین خبرها
منبع: خبرگزاری هنر آنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ