رییس‌جمهور: امروز ملت ایران مکتب حسینی را سر داده و به جهان معرفی می‌کند

۰۵م آذر ،

6-758.jpg

رییس‌جمهور گفت: ملت ایران صدها سال با ایمان، ‌دلسوزی و فداکاری، فرهنگ عاشورا و مکتب امام حسین(ع) را که مصباح الهدی و سفینه النجاه است را پیموده و به بشریت عرضه کرده‌اند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) دکتر محمود احمدی‌نژاد در حاشیه بازدید و زیارت ضریح تازه حرم مطهر اباعبدالله الحسین(ع) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: راه امام حسین(ع)، راه نجات همه بشریت و مسیری است که به قله کمال و سعادت جامعه انسانی منتهی شده و هدف از خلقت انسان را در عالم محقق می‌سازد و این بزرگترین هدیه‌ای است که ملت ایران برای جامعه بشری دارد.

وی با تاکید بر این‌که «ملت ایران مکتب امام حسین(ع) را سر داده و به جهان عرضه می‌کند» اظهار کرد: ساخت این ضریح مطهر که با عشق، ایمان و دلدادگی قاطبه ملت ایران انجام شده است، نمادی از عشق امام حسین(ع) و مکتب حسینی است و شاید بهانه‌ای باشد برای این‌که مکتب و فرهنگ امام حسین(ع) یکبار دیگر و با روش‌های نو و ابتکاری به جامعه بشری عرضه شود.

وی خاطرنشان کرد: تلاش و حرکت در مسیر ساخت این ضریح مطهر در واقع حرکت کاروانی است که لحظه به لحظه فریاد یا حسین و یا محمدا مکتب حسینی را سر داده و جامعه بشری را به فرزند امام حسین(ع) آن یگانه عزیز هستی دعوت می‌کند، که باید بیاید و حقیقت امام حسین(ع) و مکتب حسینی و پرچم سیدالشهدا(ع) را بر فراز عالم به اهتزاز در آورد.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ