رییس دادگستری رامشیر: ناجا بازوی قدرتمند دستگاه قضایی است

به گزارش تفسیری ممتازنیوز iبه نقل از خبر گزاری ایسنا در تاریخ ۴شنبه ۱۰م آبان ۹۱،

رییس دادگستری شهرستان رامشیر از توابع استان خوزستان گفت: نیروی انتظامی iبه مثابه بازوی قدرتمند دستگاه قضایی در برقراری نظم و امنیت عمومی است که تحقق این امر مستلزم ارتباط نزدیک و فهم مشترک از مسائل و موضوعات جامعه است.

به گزارش تفسیری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه خوزستان، فتح‌الله نعمتی در نشست مشترک با فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان رامشیر، حفظ اقتدار و حمایت از این دستگاه را وظیفه قانونی و ذاتی دستگاه قضایی در چارچوب مقررات قانونی برشمرد و تصریح نمود: رسالت مشترک این دو دستگاه، ایجاد امنیت پایدار در جامعه است که از حقوق اولیه مردم iبه شمار می‌رود.

وی تصریح نمود: وجود تعامل مثبت و سازنده در فضای صمیمی و دوستانه برای حل مشکلات فیمابین دو دستگاه و مردم، مستلزم اعتماد متقابل، دلسوزی و تعهد iبه رسالت و اجرای سریع و صریح دستورات قضایی است.

نعمتی تاثیرگذار بودن وجهه نظم‌بخشی و ایجاد آرامش از سوی نیروی انتظامی را حفظ آراستگی ظاهر و تعهد و اقتدار توام با احترام iبه حقوق مردم دانست و اظهار نمود: حضور مقتدرانه این نیرو در سطح منطقه و گشت‌های مستمر، عامل مهمی در پیشگیری از وقوع جرم است که جا دارد مسئولان امر در تجهیز امکانات این سیستم که از واجبات ارکان امنیت است، اهتمام خاصی داشته باشند.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ