زادمهر: هیات مدیره نمی تواند در کادر فنی دخالت کند/ دنبال خصوصی سازی پرسپولیس باشند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نظر خاصی در مورد اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ندارم و امیدوارم موفق باشند.

 محمد رضا زادمهر در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: نظر خاصی در مورد اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ندارم و فقط امیدوارم موفق باشند و بتوانند به پرسپولیس خدمتی کنند امیدوارم هیات مدیره جدید پرسپولیس در کارشان استقلال داشته باشند آنها باید متذکر باشند و اهداف دراز مدتی را دنبال کنند.
 وی افزود: علی پروین که در هیات مدیره جدید باشگاه هست، از خانواده فوتبال است و شناخت کاملی نسبت به فوتبال ما دارد اما امیدوارم حضور او در هیات مدیره پرسپولیس فقط حضور یک اسم نباشد بلکه عمل هم باشد و از نظرات فوتبالی وی استفاده کنند.
وی در ادامه گفت: امیدوارم اولین کار هیات مدیره جدید باشگاه این باشد که پرسپولیس خصوصی شود تمام انرژی شان را باید بگذارند که باشگاه پرسپولیس مستقل شود تا پرسپولیس واقعاً باشگاه شود و نه این که تیم بماند هیات مدیره تیم داری نکند بلکه باشگاه داری کنند باشگاه تعریف جامعی دارد و امیدوارم هیات مدیره جدید پرسپولیس در این مسیر قدم بگذارند.
پیشکسوت پرسپولیس اظهار داشت: هیات مدیره پرسپولیس اصلاً نمی تواند در کادر فنی دخالت کند و با انتخاب هیات مدیره جدید فقط می خواهند به تیم شوک بدهند اما هیات مدیره هیچ دخالتی نمی تواند در کادر فنی بکند چون هیچ کدام از مربیان بزرگ دنیا اجازه نمی دهند که هیات مدیره باشگاه در کارشان دخالت کنند.
وی افزود: هیات مدیره باید فنی باشد و اطاق فکر فنی یا همان کمیته فنی مستقل داشته باشند تا بتوانند تیم بزرگ و پرطرفداری مثل پرسپولیس را به خوبی اداره کند.
زادمهر گفت: تمام تلاش هیات مدیره جدید باید خصوصی شدن پرسپولیس باشد اگر تنها همین یک کار را انجام دهند ، ممنون آنها هستیم و مردم هم از هیات مدیره راضی می شوند امیدوارم تلاش هیات مدیره خصوصی شدن پرسپولیس باشد./ق


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *