زارع؛به خاطر قلب و چشم هایم استعفا دادم

جمشید زارع دقایقی پس از استعفای خود در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: به دلیل بیماری دیابتی که داشتم و بیماری من شدت پیدا کرد نمی توانستم کارهای زیادی که در باشگاه بود را به خوبی انجام دهم به همین دلیل با توصیه پزشکان که ادامه این روند را برای من خوب نمی دانستند و اعلام کردند که ممکن است این بیماری به قلب و چشم هایم آسیب برساند از سمت خود در تیم پرسپولیس کناره گیری کردم.

وی در ادامه گفت : استعفای خودم را تقدیم رویانیان کردم و حتی اگر وی با این موضوع مخالفت کند نیز بنده نمی توانم با پرسپولیس ادامه همکاری دهم و تنها فردا چهارشنبه به باشگاه می روم تا آخرین روز کاریم را نیز در باشگاه به پایان برسانم و وسائل شخصی خود را جمع کنم، این برای چندمین بار است که استعفا می دهم قبلا سه چهار مرتبه استعفای خود را تقدیم مدیر عامل باشگاه کردم که با آن مخالفت کردند اما این بار حتی اگر استعفایم پذیرفته نشود دیگر قادر به همکاری با باشگاه پرسپولیس نیستم .

زارع خاطر نشان کرد: هیچگاه از ورزش دور نبودم و اکنون نیز پس از چند روز استراحت دوباره به ورزش باز می گردم فقط نیاز به ده ، پانزده روز استراحت دارم و پس از آن بار دیگر با فکری آرام به حوزه ورزش باز میگردم زیرا از چند جای مختلف برای حضور در عرصه ورزش پیشنهاد دارم.

زارع در مورد جانشین خود در این پست گفت: قرار نیست کسی جایگزین من در سمت قائم مقامی باشگاه پرسپولیس شود البته نظر نهایی را رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس می دهد ولی تا آنجاییکه من اطلاع دارم جایگزینی برای این سمت در باشگاه پرسپولیس تعیین نمی شود.

قائم مقام مستعفی باشگاه پرسپولیس در پایان تصریح کرد: از رویانیان تشکر می کنم که در این مدت بسیار به من محبت کرد و خود را مرهون محبتهای وی می دانم. من و رویانیان رفاقت سی ساله با یکدیگر داریم و در این مدت که با هم کار کردیم هیچ مشکلی با یکدیگر نداشتیم در ضمن از اصحاب رسانه نیز که در این مدت به من لطف داشتند تشکر می کنم.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ