زمان اتصال فیبر نوری به منازل

۱۹خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

به گزارش مشرق به نقل از مهر، حسن رضوانی با بیان اینکه پیاده‌سازی شبکه فیبرنوری منازل تا پایان مرداد سال جاری در مشهد و تهران عملیاتی می‌شود، اظهار داشت: با ایجاد شبکه دسترسی از طریق فیبرنوری، ظرفیت دسترسی کاربران نهائی به اینترنت در کشور افزایش یافته و کاربران از طریق این شبکه می‌توانند دسترسی مناسبی به شبکه ملی اطلاعات داشته باشند.

رضوانی با بیان اینکه اپراتور ایرانیان نت پیاده‌سازی شبکه فیبرنوری در کشور را آغاز کرده افزود: در فاز اول هفت شهر تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، کرج و قم به شبکه فیبرنوری مجهز می‌شوند.

وی با تاکید بر نظارت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی – رگولاتوری – بر فعالیت اپراتور ایجاد و بهره برداری از شبکه فیبرنوری اظهار داشت: رگولاتوری بر فعالیت اپراتور ایجاد و بهره‌برداری از شبکه‌های انتقال داده نوری و دسترسی کاربران با استفاده از فیبرنوری (FTTx) نظارت می‌کند.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: پروانه شرکت ایرانیان نت به عنوان مجری ایجاد و بهره‌برداری از شبکه‌های انتقال داده نوری و دسترسی کاربران با استفاده از فیبرنوری (FTTx) از دی ماه سال قبل لازم‌الاجرا شده و این شرکت برای پیاده‌سازی و بهره‌برداری شبکه فیبرنوری ۱۸ماه فرصت دارد.


مشرق
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *