زمان اعلام نتایج آزمون استانداری آذربایجان شرقی

۰۸م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی با شرکت بیش از ۱۱هزار داوطلب روز جمعه در ۲۸ حوزه امتحانی در تبریز برگزار شد.

 

عنوان خبر: تعداد شرکت کنندگان و زمان اعلام نتایج آزمون استانداری آذربایجان شرقی

 

——-

در این آزمون که به منظور جذب ۵۲۲نفر نیروی تازه در ۶۷رشته شغلی ۱۷دستگاه اجرایی استان برگزار شد، هفت هزار و ۲۷۰داوطلب مرد و سه هزار و ۵۴۹داوطلب زن به رقابت پرداختند.
استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه بازدید از حوزه های برگزاری این آزمون گفت: برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های دولتی در پویایی و تخصص گرایی ساختار نیروی انسانی کشور و استان نقش موثری دارد.
ˈاحمد علیرضابیگیˈ به شرکت کنندگان در این آزمون اطمینان داد تمام مراحل برگزاری آزمون، تصحیح پاسخنامه ها و اعلام نتابج در سلامت کامل انجام می گردد.
وی با بیان این که نتیجه آزمون در اردیبهشت سال آینده اعلام خواهد شد، افزود: پس از اعلام نتایج این آزمون، جزییات و شرایط شرکت در آزمون استخدامی سال ۹۲ از طریق انتشار یافتن آگهی به اطلاع مردم خواهد رسید.

سایت استخدامی

آگهی استخدام ممتازنیوز
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۵نظر ثبت شده
 1. هر چه زودتر اعلام کنند.. رشته حقوق.. ثبت اسناد و املاک گفت:

  هر چه زودتر اعلام کنند.. رشته حقوق.. ثبت اسناد و املاک

 2. وحیده گفت:

  سلام مدارک منواز گمرک گرفتن ولی نمیدونم معیارهای انتخابشون بر چه اساسی صورت میگیره یه جواب درست و حسابی بهم ندادن خیلی استرس دارم لطفا جواب نهایی را زود اعلام کنید

 3. فاطمه گفت:

  سلام اگه ممکنه تنایج را زود بگین به خدا دارم دیونه میشم….رشته تربیت بدنی

 4. ياسر فخري گفت:

  متاسفانه هیچ وقت در خصوص چنین آزمون هیی خبر و یا از زمان اعلام نتایج خبره صریح داده نشده و ما همیشه منتظر یک خبر دقیق می باشیم لطفا زمان دقیق را اعلام نمایید

 5. محسن گفت:

  لطف کنید نمره هر درس را به صورت درصدی در سایت قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ