زمان برگزاری امتحانات نهایی دانش‌ آموزان

۱۹اردیبهشت،

رییس مرکز سنجش آموزش و پرورش از آغاز امتحانات نهایی دانش‌آموزان از روز چهارشنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) جاری خبر داد.

ممتازنیوز: رییس مرکز سنجش آموزش و پرورش از آغاز امتحانات نهایی دانش‌آموزان از روز چهارشنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) جاری خبر داد.

عبدالامیر عرفی گفت: تمامی سوالات امتحانی در نرم‌افزار مربوطه بارگذاری شده و آماده برای تحویل به نمایندگان حراست آموزش و پرورش استان‌های سراسر کشور است.

وی افزود: از هفته آینده طبق برنامه زمان‌بندی و با تشریفات اداری خاص سوالات امتحانات نهایی تحویل حوزه‌های استانی خواهد شد و سه روز قبل از آغاز امتحانات، در اختیار مناطق برای تکثیر اوراق قرار خواهد گرفت.

عرفی با بیان اینکه اولین امتحان نهایی دانش‌آموزان سراسر کشور روز چهارشنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) جاری آغاز می‌شود، تصریح کرد: اولین امتحان نهایی درس مشترک رشته‌های تحصیلی است و امتحان راس ساعت ۸ صبح در حوزه‌های امتحانی آغاز می‌شود، لذا دانش‌آموزان باید نیم ساعت قبل از آغاز امتحان در حوزه‌های مربوطه حاضر باشند.

به گفته رییس مرکز سنجش، کارت ورود به جلسه دانش‌آموزان در همان مدرسه محل تحصیل در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد و داوطلبان آزاد باید برای دریافت کارت امتحانی خود به اداره آموزش و پرورش منطقه تحصیل خود مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به برگزاری انتخابات در خرداد ماه، تمامی امتحانات نهایی و داخلی مدارس باید تا ۲۰ خرداد ماه به اتمام برسد.

خبرگزاری ایسنا


نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.